واتر استاپ حفره دار pvc

واتر استاپ حفره دار pvc

سایر مجموعه ها:

واتر استاپ حفره دار پی وی سی یکی از محصولات شرکت آرپیکو است که برای آب بندی درزهای انقطاع و بسیاری از دیگر موارد مشابه مناسب است و با مناسب ترین قیمت واتر استاپ و کیفیت عالی تولید میگردد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

انواع واتراستاپ پی وی سی از جمله واتر استاپ حفره دار pvc با بهترین کیفیت تولید توسط شرکت آرپیکو ارائه  وعرضه می شوند که در این مطلب به بیان کاربرد ها ، مشخصات و قیمت واتر استاپ پی وی سی ، خواهیم پرداخت.

کاربرد، ویژگی ها و قیمت واتر استاپ حفره دار pvc :

بسیاری از سازه های بتنی، بخصوص سازه های آبی که در معرض فشارهای هیدواستاتیکی آب و مایعات هستند، دچار انقباض و انبساط سازه ای هستند.

این انقباض و انبساط می تواند در اثر فشارهای هیدرواستاتیکی مایعات و یا افزایش و کاهش دمای مایعات داخل سازه و یا عوامل دیگر باشد. در این نوع سازه ها برای نقاط قطع پذیری، نیاز به نوعی واتراستاپ است که در برابر تنشهای وارده مقاومت کافی داشته باشد.

39 739 2انواع واتراستاپ حفره دار به خوبی جوابگوی این نیاز آب بندی می باشند. واتراستاپ دیواری حفره دار بصورت دو طرف آجدار تولید می شود و دارای لبه های پهن تری است تا گیره واتراستاپ به آن وصل شود. نوار آب بندی واتراستاپ دارای آج‌هایی بصورت طولی می باشد، که پس از قرارگیری در بتن مانعی برای حرکت آب، از طریق سطح تماس بین واتراستاپ و بتن خواهند شد. مرکز قسمت عرضی واتراستاپ دیواری حفره دار، یک سوراخ(حفره) وجود دارد که در طول واتراستاپ گسترش داده شده است و وظیفه مهار تنشهای سازه‌ای را در اثر انقباض و انبساط برعهده دارد.

واتراستاپ دیواری حفره دار عموماََ برای درزهای انقباضی و دیواری حفره دار در عرضهای 15-17-20-22-30-32-40 سانتیمتر و ضخامتهای 2 تا 6 میلیمتر تولید می شوند. اگر به دنبال قیمت خرید واتر استاپ حفره دار از تولید کننده این محصول هستید ، درست به این صفحه هدایت شده اید.

واتر استاپ حفره دار پی وی سی در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده واتر استاپ حفره دار ، اسپیسر پلاستیکی و محصولات  ایمنی و کمکی قالب بندی بتن مانند دیگر انوع واتراستاپ pvc هستید، جهت دریافت لیست قیمت واتر استاپ pvc و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما درشرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید..

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید