گوّه تراز کننده (ساده)

گوّه تراز کننده (ساده)

گوه تراز کننده محصولی کوچک اما کاربردی برای تراز کردن کاشی، سرامیک و سنگ است که ظاهری شبیه به تراز کننده کاشی تخت دارد اما کارکردی بسیار ساده تر دارد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

گوه تراز کننده چیست؟ اگر به اصول و قوائد کاشی کاری و نصب سطوح همانند آن، از جمله سرامیک، سنگ و ... آشنا باشید، حتما از اهمیت تراز کردن تمامی کاشی ها با یکدیگر مطلع هستید می دانید که این کار بدون ابزار های تخصصی و به صورت دستی، کاری بسیار دشوار و تقریبا غیرممکن است.
در گذشته برای تراز کردن کاشی و سرامیک از معیار تراز (وسیله ای که با قرار گرفتن روی سطوح مقدار موازی بودن آن با زمین و موارد انحراف را نشان میدهد) و قرار دادن سنگ و اجسام غیر استاندارد زیر کاشی استفاده میکردند که کاری دشوار بود، زمان زیادی را تلف میکرد و تنها از متخصصین با تجربه از عهده این انجام دقیق این کار بر می‌آمدند.
امروزه اما تراز کردن کاشی و سرامیک ابزار و روش های بسیار زیادی دارد و سهولت بسیار زیادی برای این امر فراهم شده است. انواع تراز کننده کاشی یا همان گیره و گوه کاشی و سرامیک، در مدل ها و ابعاد مختلف امروزه توسط شرکت آرپیکو با بهترین کیفیت تولید میشوند که جایگزین بسیار مناسبی برای روش های قدیمی هستند. 

یکی از محصولات جدید آرپیکو در این زمینه، گوه تراز کننده می باشد. گوه تراز کننده محصولی کوچک اما کاربردی برای تراز کردن کاشی، سرامیک و سنگ است که ظاهری شبیه به گوه تراز کننده کاشی اما کارکردی بسیار ساده تر دارد. از این محصول برای پر کردن فضای تحتانی یا جانبی سطوحی که نیاز به تراز کردن دارند استفاده می‌شود. این محصول با توجه به سایز کوچک خود محدوده سایز تراز 1 الی 5 میلیمتر را شامل میشود. گوه تراز کننده همچنین کاربردی بسیار آسان و و مقاوتی بسیار بالا دارد که اگر مناسب بودن قیمت آن را هم در نظر بگیریم، به عنوان محصولی ایده آل و مقرون به صرفه بدل شناخته میشود.

برای آشنایی بیشتر به تصویر دقت کنید:

govve1

ابعاد گوه تراز کننده (به میلیمتر): 31*11*6

موارد مصرف گوه تراز کننده ساده:

از این محصول در مواقعی استفاده میشود که نیاز به بلند شدن یک سمت از سطح یا فاصله گرفتن قسمتی از دو سطح مجاور وجود داشته باشد. البته این مقدار باید در محدوده ی 1 تا 5 میلیمتری باشد که توسط این گوه ساپورت شود. جایگزین بسیار مناسبی برای تکه های چوبی، خورده سنگ و ... که کاشی کاران برای این کار در گذشته استفاده میکردند.

این محصول با بهترین کیفیت مواد اولیه و مقاومت عالی متناسب با کاربرد، توسط شرکت آرپیکو طراحی و تولید شده است. برای دریافت لیست قیمت گوه تراز کننده و دیگر محصولات ما یا پاسخگویی به سوالات شما در خصوص هر محصول، همواره میتوانید برای کارشناسان ما پیام گذاشته یا با ما تماس برقرار کنید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید