تراز کننده کاشی و سرامیک ( گیره و گوه کاشی)

تراز کننده کاشی و سرامیک ( گیره و گوه کاشی)

یکی از دیگر انواع ابزار و قطعات کاشی کاری ، تراز کننده کاشی و سرامیک است که در بازار با نام هایی ماننده گیره و گوه کاشی ، کلیپس کاشی یا همتراز کاشی و سرامیک هم شناخته می شود و  مانند دیگر انواع اسپیسر کاشی و سرامیک به عنوان یک قطعه مفید در زیبایی و سهولت کاشی کاری، مطرح است.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

تراز کننده کاشی و سرامیک  Tile balance

یکی از دیگر انواع ابزار و قطعات کاشی کاری ، تراز کننده کاشی و سرامیک است که در بازار با نام هایی ماننده گیره و گوه کاشی ، کلیپس کاشی یا همتراز کاشی و سرامیک هم شناخته می شود و  مانند دیگر انواع اسپیسر کاشی و سرامیک به عنوان یک قطعه مفید در زیبایی و سهولت کاشی کاری، مطرح است. شرکت آرپیکو به عنوان تولید کننده تراز کننده کاشی و سرامیک  و انواع اسپیسر پلاستیکی ، این محصول را در سایز ها و انواع مختلفی ارائه میکند. دیگر مشخصات، کاربرد و قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک را در ادامه این مطلب بخوانید.

 

تراز کننده کاشی و سرامیک ( گیره و گوه کاشی و سرامیک)  محصولی کارآمد و منحصر به فرد در صنعت و کاشی کاری است که مصرف عمده ای دارد و دارای مزایای بسیاری می باشد. تراز کننده کاشی علاوه بر زیبایی کار، باعث راحت تر انجام شدن و تمیز بودن نتیجه کار و کاشی کاری می شود. تراز کننده یا کلیپس کاشی از جنس پلاستیک بوده و به شکل گیره پلاستیکی  است که جهت یکسان سازی لبه های کاشی و سرامیک و در نهایت ایجاد سطحی صاف در هنگام کاشی کاری کف و دیواره ساختمان به کار می رود.

کاربرد، ویژگی ها و قیمت خرید تراز کننده کاشی و سرامیک از تولید کننده( تولید کننده گیره و گوه کاشی) 

• با استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک ، لبه های کاشی و سرامیک نسبت به یکدیگر در یک سطح قرار می گیرند و هم سطح می شوند.
• استفاده از کلیپس کاشی علاوه بر هم سطح کردن لبه های کاشی و سرامیک، همچنین باعث ایجاد بند های یکسان و منظم می شود، که در نتیجه بند کشی کاشی و سرامیک راحت تر و آسان تر انجام می شود.
• سرعت نصب و کاشی کاری به مراتب با بکار بردن تراز کننده کاشی ، افزایش می یابد.
• گیره و گوه کاشی و سرامیک در کلیه سطوح عمودی و افقی قابل استفاده می باشد و باعث رفع نامنظمی آن می شود.
• با وجود ترازکننده کاشی و سرامیک، هنگام کاشی کاری دیگر نیازی به استفاده از ترازو و چکش کاری برای همسطح کردن سرامیک ها نیازی نیست.
• زیبایی و تمیز بودن نتیجه ی کار با بکار بردن تراز کننده، دو چندان می شود.
• مصرف همتراز کاشی  در نصب کاشی و سرامیک استفاده از تراز و چکش کاری برای همسطح کردن تایلها نسبت به یکدیگر را لغو می کند.
همچنین ارزان و مناسب بودن قیمت همتراز کاشی و سرامیک ( قیمت گیره و گوه کاشی و سرامیک)، از مهمترین محاسن استفاده از آن به جای ابزار های گران قیمت و غیر کاربردی است.

 

توضیحات جنس و نحوه استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک ( روش کارکردن با گیره و گوه کاشی )

تراز کننده کاشی و سرامیک محصولی از جنس پلاستیک که از دو قطعه کلیبس و گُوّه ( گیره و گوه کاشی ) تشکیل شده است و کاربرد آن همسطح نمودن لبه های کاشی و سرامیک نسبت به یکدیگر می باشد و با استفاده از این محصول به راحتی می توانید زیبایی کار را دو چندان کنید.

چینش سرامیک ها در صورت وجود ناصافی می توانند باعث تجمع آب و مواد شوینده در هنگام تمیز کردن و شستشو شوند که بعد از مدتی خزه و جلبک بین کاشی ها ایجاد می شود و فضای بین کاشی و سرامیک ها کدر و تیره خواهد شد.

تراز کننده کاشی در کلیه سطوح عمودی و افقی (کف و بدنه) استفاده می‌شود. البته استفاده از همتراز کاشی و سرامیک علاوه بر افزایش کیفیت کاشی‌کاری و زیبایی و افزایش سرعت نصب توسط استادکار موجب از بین رفتن ناخنک‌ها یا ناصافی‌های بین لبه‌های کاشی و سرامیک خواهد شد و نیز اندازه بندهای کاشی و سرامیک را به نسبت یکدیگر یکسان می‌نماید.

این حسن باعث میشود چنانچه پس از گذشت زمان، بندها دچار آسیب یا خوردگی شدند، به راحتی قابل تراشیدن و تعمیر مجدد باشند. البته مقدار مصرف همتراز کاشی و سرامیک بسته یه سایز کاشی متفاوت خواهد بود به نحوی که در کاشی‌های سایز بزرگ مصرف کمتر و در کاشی‌های سایز کوچک مقدار مصرف بیشتر خواهد بود. البته با توجه به مناسب بودن قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک نگرانی خاصی در رابطه با مقدار مصرف برای کاشی کاران وجود ندارد.

 نحوه کار کردن با همتراز کاشی و سرامیک( کارکردن با گیره و گوه کاشی)

همانطور که پیش تر اشاره کردیم این محصول دارای دو بخش جدا از هم است. قطعه نخستین تراز کننده کاشی گیره یا کلیپس است که دارای یک پایه و یک تاج می باشد. برای نصب تراز کننده، باید ابتدا نیمی از پایه گیره را زیر کاشی اول قرار دهیم. این کار باید به گونه ای انجام شود که ذرات سیمانی و سنگ و اجسام ریز دیگر، بین پایه و کاشی قرار نگیرند و اتصال پایه گیره و کاشی به صورت کاملا هم سطح و مستقیم باشد. سپس کاشی دوم را به صورتی که فقط تاج گیره از بین آنها بیرون باشد ، کنار کاشی اول می گذاریم.

در مرحله بعدی ، باید گوه را وارد این حفره ی تاج کنیم. بدین منظور بهتر است که از آچار تراز کننده استفاده کنید و به اندازه ای فشار اعمال کنید تا گوه دیگر جلو نرود و کاشی ها کاملا در یک سطح باشند.
پس از گذشت 24 ساعت از نصب تراز کننده ها، نوبت به آخرین مرحله می رسد و باید با ضربات پا یا ضربات چکش موازی با خط کاشی، تاج گیره ها را شکسته و تراز کننده را از کاشی خارج کنید. حالا میتوانید از دیدن نظم و زیبایی به جا مانده لذت ببرید! 

 قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک 

شرکت آرپیکو تولید کننده تراز کننده کاشی و سرامیک ( تولید کننده گیره و گوه کاشی )  این محصول را با بهترین کیفیت و مواد اولیه و فرم طراحی و کمترین قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک ارائه میکند. برای دریافت لیست قیمت گیره و گوه کاشی و سرامیک ( قیمت کلیپس کاشی ) از طریق راه های ارتباطی ما از جمله واتس اپ و تماس تلفنی با واحد فروش با ما در ارتباط باشید .

جدول مشخصات تراز کننده کاشی و سرامیک (TB)


jadvalTB

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید