براکت کنج کاشی

براکت گوشه کاشی محصولی کاربردی برای تنظیم هم راستایی کاشی ها در تقاطع با هم است که با کمک همتراز کاشی مورد استفاده قرار میگیرد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

همانطور که در متن مقمدمه اشاره کردیم، براکت کاشی محصولی است که در کاشی کاری مدرن، به همراه همتراز کاشی مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه ابزارها و روش های نوینی برای نصب کاشی و سرامیک ابداع شده و مورد استفاده قرار می گیرد و تقریبا استفاده از روش های سنتی نصب کاشی و سرامیک رو به انقضاء می رود. یکی از این ابزارهای کارآمد برای نصب کاشی و سرامیک ، استفاده از تراز کننده یا همتراز می باشد که روز به روز در حال گسترش می باشد. در روش نصب کاشی و سرامیک به کمک تراز کننده کاشی ، عموما در دیوارها ، ستون ها و یا محل تلاقی کف و دیوارها و پله ها گوشه های داخلی یا بیرونی ایجاد می شود که در روشهای سنتی برای اتصال و تثبیت لبه کاشیها به یکدیگر معمولا از چسب 1 2 3 استفاده می شود . براکت کاشی و سرامیک قطعه جدید و کارآمد برای قراگیری در گوشه های داخلی و بیرونی در کاشیکاری می باشد و استفاده از براکت کنج کاشی بصورت توام با همتراز یا تراز کننده کاشی ، استفاده از چسب 1 2 3 را برای تثبیت کاشیها ملغی می کند .  براکت کاشی موجب زیباتر شدن کاشیکاری در گوشه های داخلی و بیرونی شده و زاویه 90 درجه دقیقی ایجاد می کند . از دیگر مزایای استفاده از براکت کاشی این است که در صورت نیاز به فارسی بر کردن کاشی و سرامیک هیچ گونه درزی دیده نخواهد شد. این محصول با نامهای گوناگونی مانند براکت کاشی ، براکت نبشی ، براکت کنج ، براکت سنگ ، براکت سرامیک و ... شناخته می شود .

نحوه استفاده از براکت گوشه کاشی:

پس از چسباندن کاشی ها در کنج های داخلی و بیرونی ، در حالتی که کلیپس همتراز پیچی یا همتراز تخت مابین کاشی ها قرار گرفته است ، براکت کاشی را قبل از جای گذاری گوه در محل درز بین دو کاشی قرار دهید ، بصورتی که کلیپس همتراز از شیار براکت کنج خارج شود، سپس با جای گذاری گوه و قفل کردن توسط آچار همتراز ، آن را تثبیت نمایید.

میزان استفاده :

میزان استفاده از براکت نصب کاشی با توجه به ابعاد کاشی ، تعداد گوشه ها و کنجهای داخلی و بیرونی ایجاد شده و تعداد بندهای کاشی بستگی دارد.

نکات :

  • برای گوشه های بیرون باید براکت کنج بصورت بیرونی قرار گیرد
  • برای گوشه های داخلی باید براکت بصورت بیرونی قرار گیرد
  • چنانچه ابعاد کاشی و سرامیک کوچکتر از 40 سانتیمتر می باشد می توان به ازای هر دو درز کاشی ها ، یک عدد براکت استفاده نمود.
  • براکت کنج کاشی فقط در صورت نصب کاشی و سرامیک به کمک همتراز پیچی یا همتراز تخت قابل استفاده می باشد و قابلیت جای دادن کلیپس هر دو مدل همتراز را درون شیار خود دارد.

آرپیکو تولیدکننده براکت گوشه کاشی و دیگر ابزار کاشی کاری میباشد که این محصول را با بیشترین کیفیت و مناسب ترین قیمت براکت کاشی در بازار به شما ارائه میکند. هم اکنون میتوانید ضمن تماس با کارشناسان آرپیکو برای سفارش محصول، دریافت لیست قیمت و مشاوره با ما ارتباط برقرار فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید