اسپیسر کاشی 120 درجه

اسپیسر کاشی 120 درجه نوعی صلیب کاشی است که در بازار به نام صلیب کاشی 120 درجه یا صلیب کاشی 3پره نیز نامیده شده و برای اصلاح فواصل بند کشی در کاشی های 6ضلعی استفاده میشود.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر کاشی 120 درجه (صلیب کاشی سه پر )

کاشیکاری یکی از عملیات آمیخته با هنر و ظرافت در ساختمان سازی است که روند انجام آن در گذشته و امروز تفاوت های زیادی یافته است. همانطور که می دانید، دو معیار نظم و زیبایی  و عایق شدن در برابر نفوذ مایعات، از مهمترین فاکتوهای کاشیکاری با کیفیت است. امروزه ابزار و قطعات کمکی زیادی توسط کارشناسان این عرصه طراحی و تولید شده اند که کار کاشیکاران را تسهیل و کیفیت کار را افزایش داده اند. یکی از این قطعات بسیار مهم، اسپیسر کاشی 120 درجه نوعی صلیب کاشی است که در بازار به نام صلیب کاشی 120 درجه یا صلیب کاشی 3پره نیز نامیده شده و برای اصلاح فواصل بند کشی در کاشی های 6ضلعی استفاده میشود.

برخی از پروژه های کاشی کاری، شامل استفاده از کاشی های شش ضلعی میگردد که برای تنظیم فواصل بند کشی در میان آنها ، به نوع خاصی از اسپیسر احتیاج است.عمده اسپیسر های کاشی دارای طرح های صلیبی و خطی با زاویه های قائم هستند که برای استفاده در این کاشی ها مناسب نیست. با تقسیم زاویه ی 360 بین اضلاع بند سه پر ایجاد شده، اسپیسر 120 درجه طراحی و خلق شده است که این چالش را به خوبی مرتفع میکند.طراحی و تولید اسپیسر کاشی 120درجه سه پر، مانند دیگر انواع صلیب کاشی ، از جنس پلاستیک با کیفیت است . صلیب کاشی سه پر علاوه بر استفاده برای کاشی و سرامیک به صورت گسترده در انواع کفپوش های بتنی 6 گوش مانند واش بتن ها و یا موزائیک های 6 گوش نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اسپیسر کاشی 120 درجه یا صلیب کاشی سه پر، محصولی کارآمد است که باعث افزایش زیبایی و نظم بند ها و منظره کلی کاشیکاری صورت گرفته خواهد شد و کار کاشیکار را هم برای تنظیم توازی بین خطوط در بند ها تسهیل میکند. 

صلیب کاشی 120 درجه در سایز  (ضخامت)  2 میلی متر با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب و طراحی دقیق کارشناسان و مهندسین آرپیکو، در این مجموعه تولید و با قیمت بسیار مناسب ارائه میگردد.
در صورت نیاز به سفارش، استعلام قیمت و مشاوره در رابطه با اسپیسر کاشی 120 درجه ، میتوانید همواره با کارشناسان ما در واحد فروش و خدمات مشتریان آرپیکو تماس گرفته و یا از طریق گزینه تماس واتس آپی سایت، برای ما پیام بگذارید تا در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ داد شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید