صلیب کاشی ( اسپیسر کاشی و سرامیک)

صلیب کاشی ( اسپیسر کاشی و سرامیک)

صلیب کاشی یکی از انواع اسپیسر پلاستیکی مورد مصرف در صنعت ساختمان است که در بازار با نام هایی مانند ، اسپیسر کاشی و سرامیک یا اسپیسر صلیبی هم شناخته میشود. شرکت آرپیکو تولید کننده صلیب کاشی :

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

توضیحات و قیمت صلیب کاشی ( قیمت اسپیسر کاشی و سرامیک ) (TS) Tile spacer

یکی از انواع نسبتا جدید اسپیسر پلاستیکی مورد مصرف در صنعت ساختمان، اسپیسر کاشی و سرامیک است که در بازار با نام هایی مانند اسپیسر صلیبی یا صلیب کاشی هم شناخته میشود.

اسپیسر کاشی و سرامیک قطعه ای سبک، ارزان و کاربردی است که برای اعمال فاصله حین چیدمان کاشی و سرامیک استفاده میگردد. با استفاده از صلیب کاشی که در ابعاد و اندازه های مختلفی با قیمت خرید بسیار مناسب تولید میگردد، میتوان بندکشی های بسیار منظمی در سطوح مختلف ساختمان ایجاد کرد. 

اسپیسر کاشی و سرامیک یا صلیب کاشی باعث زیباترشدن کاشی کاری و ایجاد فاصله همسان بین کاشی ها می شود که می توان از بندهای رنگی میان کاشی و سرامیک هم برای زیبایی بیشتر استفاده کرد.

 اسپیسر کاشی و سرامیک یا صلیب کاشی عموما به شکل پلاس (+) یا به علاوه و در سایز فاصله های 1 الی 11 میلیمتر تولید میشود. که معمولا سایز های بین 1 تا 6 برای بندکشی کاشی و سرامیک استفاده میشود و سایز های بزرگ تر برای حفظ فاصله بین سنگ و نمای ساختمان به کار میرود. بسیاری از فعالان حوزه ساختمان خصوصا استادان کاشی کاری، امروزه صلیب کاشی را یک وسیله الزامی برای نصب کاشی برمیشمارند . اگر شما هم به دنبال قیمت خرید عمده صلیب کاشی از تولید کننده صلیب کاشی هستید از طریق این صفحه و راه های تماس با شرکت آرپیکو، تولید کننده صلیب کاشی (اسپیسر کاشی و سرامیک) با ما در ارتباط باشید.

 

ویژگی های محصول شرکت آرپیکو، تولید کننده صلیب کاشی (تولید کننده اسپیسر کاشی و سرامیک) 

 

  • ایجاد ظاهری فوق العاده زیبا در پایان کار
  • ایجاد درزها و بندهای منظم و گونیا با فواصل یکسان
  • قرار گیری کاشی ها در یک ردیف و ایجاد پوششی یکپارچه
  • سرعت بخشیدن به فاصله گذاری و در نتیجه سرعت در اجرای کاشی کاری
  • وزن سبک و حمل و نقل آسان صلیب ها
  • اقتصادی و ارزان و مقرون به صرفه بودن قیمت صلیب کاشی

مقدار و روش استفاده از صلیب کاشی ( اسپیسر کاشی و سرامیک) :

روش استفاده از صلیب کاشی به این ترتیب است که در هنگام نصب، ابتدا چسب کاشی روی سطح زیرین اجرا می شود و سپس کاشی اول از یک طرف شاقول شده و نصب می شود، در مرحله بعد صلیب کاشی میان، بند کاشی یا کاشی بعدی قرار می گیرد و کاشی کاری ادامه می یابد و پس از نصب و اتمام کاشی کاری و خشک شدن چسب کاشی و حصول اطمینان از چسبیدن کاشی ها به کف می توان صلیب ها را جدا کرد. انتخاب نوع و سایز صلیب کاشی وابستگی بسیار زیادی به جنس و نوع کاشی شما و مقدار فواصل در نظر گرفته شده دلخواه شما دارد. فروشندگان ابزار کاشی و مصرف کنندگان عزیز میتوانند همه روزه برای مشاوره رایگان در رابطه با نحوه استفاده ، انتخاب یا قیمت صلیب کاشی و سرامیک به صورت عمده یا جزئی، با کارشناسان ما از طریق تلفن یا پیام در واتس آپ تماس حاصل فرمایند.

اسپیسر کاشی و سرامیک یا صلیب کاشی با بهترین کیفیت برای استفاده مفید مصرف کنندگان طراحی و تولید شده است.عدم وجود اختلاف اندازه حتی در مقادیر کمتر از نیم میلیمتر، از ویژگی های صلیب کاشی شرکت آرپیکو است که دقت فوق العاده ای را برای مصارف هدف ایجاد میکند.
برای کسب اطلاع از قیمت اسپیسر کاشی به طور مستقیم با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس بگیرید یا از قسمت پیام واتس اپ به کارشناس، عبارت قیمت صلیب کاشی را با جزئیات مورد نظر مطرح فرمایید.

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام . برای خرید اسپیسر کاشی یه چندتا سوال داشتم از خدمتتون: اول اینکه میشه بار جزئی اول ازتون خرید کرد بعدا بیشتر ازتون خرید کنیم یا خیر؟
دوم اینکه اگه ما چند تا سایز مختلف اسپیسر کاشی بخوایم میشه بار مخلوط گرفت یا از هر اندازه باید حتما یع...

سلام . برای خرید اسپیسر کاشی یه چندتا سوال داشتم از خدمتتون: اول اینکه میشه بار جزئی اول ازتون خرید کرد بعدا بیشتر ازتون خرید کنیم یا خیر؟
دوم اینکه اگه ما چند تا سایز مختلف اسپیسر کاشی بخوایم میشه بار مخلوط گرفت یا از هر اندازه باید حتما یع کارتون گرفت؟
بعد اینکه اسپیسر کاشی سایز بزرگ رو برای سرامیک پیشنهاد میکنید یا نه؟ اسپیسر سرامیک جداس؟؟
خیلی ممنون

ادامه مطلب
موتمنی
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید