اسپیسر بلوک شیشه ای

اسپیسر بلوک شیشه ای یکی از محصولات خاص تولید شده در آرپیکو است که برای ایجاد فاصله استاندارد و یکسان بین بلوک های شیشه ای استفاده میشود .

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر بلوک شیشه ای یکی از محصولات خاص تولید شده در آرپیکو است که برای ایجاد فاصله استاندارد و یکسان بین بلوک های شیشه ای استفاده میشود .

اسپیسر بلوک شیشه ای به صورت دو صلیب متصل به هم می باشد و برای ایجاد فاصله یکسان بین بلوک های شیشه ای طراحی و تولید میشود. همچنین این قطعات باعث افزایش سرعت و دقت در نصب بلوک های شیشه ای می گردد .

اسپیسر بلوک شیشه ای به صورت صلیبی متصل به هم می باشد و برای رعایت فاصله منظم بین بلوک های دیوار طراحی و تولید گردیده است. همچنین این قطعات باعث نصب سریع و دقیق بلوک ها می گردد. یکی از موارد مهم در زیبایی و استحکام سطوحی که با بلوک شیشه ای پوشانده می شوند ، وجود فاصله یکسان و برابر بین تک تک بلوک ها می باشد. اسپیسر بلوک شیشه ای محصولی است که اختصاصا برای استفاده در اجرای پوششهای بلوک شیشه ای جهت ایجاد بند یکسان و مطابق سلیقه و نیاز مصرف کننده تولید می شود.

اسپیسر بلوک شیشه ای معمولا  در اندازه یک سانتیمتری ( 1 سانتیمتری ) و همچنین نیم سانتیمتری یا 5 میلیمتری تولید می شود.

اسپیسر بلوک شیشه ای در هنگام نصب و اجرای بلوک شیشه ای کاربرد دارد ، زمانی که بلوک شیشه ای نصب می شود باید بین دو بلوک شیشه ای و در گوشه آن یک اسپیسر قرار گیرد ، این اسپیسر وظیفه تنظیم فاصله را دارد و بلوک های شیشه ای ها را مرتب می کند ، برای مثال وقتی از اسپیسر یک سانتیمتری استفاده نمایید در همه ردیف ها فاصله بین بلوک ها به صورت عمودی و افقی یکی بوده و یک سانتیمتر می شوند که این فاصله با ملات بلوک شیشه ای پر می شود.

اسپیسر را می توان در اندازه 5 میلیمتری نیز به کار برد که در آن صورت فاصله بین بلوک شیشه ای ها 5 میلیمتر یا نیم سانتیمتر می شود.

روش نصب بلوک شیشه ای بدین صورت است که ابتدا بلوک های شیشه ای را با ملات بلوک شیشه ای و اسپیسر کنار یکدیگر نصب می نمایند و می گذارند حداقل 24 ساعت بماند تا ملات بلوک شیشه ای خشک شود ، پس از اینکه ملات بلوک شیشه ای خشک شد ، اسپیسرها را که نیمی از آنها زیر ملات مانده و نیمی دیگر بیرون از ملات است از جایی که بیرون ملات است میشکنند و سپس با پودر بندکشی روی اسپیسر و بند بین بلوک شیشه ای ها را بندکشی می نمایند.

آرپیکو تولید کننده اسپیسر بلوک شیشه ای با بهترین کیفیت موجود در بازار است که این محصول را با کمترین قیمت اسپیسر بلوک شیشه ای ارائه میکند.
برای دریافت لیست قیمت اسپیسر بلوک شیشه ای ، مشاوره رایگان و خرید اسپیسر بلوک شیشه ای با کارشناسان آرپیکو در تماس باشید. راه های ارتباطی ما در صفحه تماس با ما موجود است و همچنین میتوانید از طریق پیام واتس آپی سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید