اسپیسر دایره ای راند ( راند بیس)

اسپیسر های پلاستیکی سازه های افقی، انواع و شکل های گوناگونی دارند که اسپیسر راند یا راند بیس یکی از آنهاست. شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسر راند ، این محصول را با بهترین طراحی و کیفیت و همچنین قیمت مناسب، ارائه میکند. برای اطلاع از کاربرد و چزئیات و قیمت اسپیسر راند بیس ، ادامه این مطلب را دنبال کنید.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر راندبیس چیست ؟

در برخی مقاطع بتنی مانند کف سازی سوله ها و انبارها و کارخانجات یا برخی سقف ها که بنا بر شرایط خاص، بتن ریزی آنها با ضخامت کم انجام می شود، معمولاً برای مسلح سازی بتن، از مش های آماده یا شبکه های میلگردی آماده بافته شده در کارخانه، استفاده می شود.

این مش ها معمولاً پس از آماده سازی بستر و اسپیسر گذاری، شبکه های میلگردی روی سطح پهن می شوند. قرار دادن اسپیسرهای افقی معمول، مانند اسپیسر مینی فیکس یا ماکسی فیکس و ... که دارای شاخک قفل کن هستند، جهت ایجاد پوشش بتنی زیر این مش ها کار دشواری است. بدین منظور اسپیسر پلاستیکی راند بیس که بصورت دایره ای است و دارای پایه هایی که تنظیم کننده ارتفاع می باشد، طراحی و تولید شده اند.

اسپیسر راندبیس روی سطح قرار گرفته و مش های آماده  روی آنها پهن می شوند.اسپیسر پلاستیکی راند بیس یک فاصله نگهدار ساده و مقرون به صرفه برای دال ها ، سقف های سبک و قطعات پیش ساخته می باشد . رانـد بیس قادر به تحمل بار نقطه ای تا 200 کیلوگرم می باشد و با توجه به نداشتن کارگیر محدودیتی برای قرارگیری میلگرد با سایزهای مختلف برای اسپیسر پلاستیکی راند بیس وجود ندارد.

    کاربرد اسپیسر راند: 

مصرف در سطوح گسترده و تخت برای دال ها ، سقف های سبک و قطعات پیش ساخته ، در برخی مقاطع ماننده کف سازی سوله ها و همچنین درسقف هایی که با ضخامت کم انجام می شود ، به آسانی قابل استفاده می باشد .

    ویژگی های اسپیسر راندبیس : 

دارای سطح بزرگ و محکم ، تحمل بار نامناسب ، استفاده بسیار آسان ، مقرون به صرفه بودن آن .

    مقدار مصرفی :

          • کف سازی با وزن شبکه میلگردی و سقف های وسیع با وزن مش نرمال : 2عدد در هرمترمربع 

          • کف سازی با وزن شبکه میلگردی و سقف های وسیع با وزن مش سنگین : 4عدد در هرمترمربع     

   

نکات قابل توجه اسپیسر راندبیس :

  • استفاده از اسپیسر رانــد بیس برای شبکه های میلگـردی 10 × 10 و 15 × 15 پیشنهاد می گردد.در صورت لزوم برای مصرف می بایست میزان مصرف تا دو برابر در هر متر مربع افزایش یابد.
  • اسپیسر راند بیس مخصوص استفاده در بتن های مسلح شده، بوسیله مش های آماده، طراحی شده است و برای سازه های بتنی که می بایست آرماتور بندی درجا انجام شود و نیاز به تثبیت آرماتورها در شاخک های اسپیسر جهت تنظیم می باشد ، گزینه مناسبی نیست.
  • چنانچه شبکه میلگردی با توجه به شرایط خاص سازه با قطر بالا در نظر گرفته شده است، پیشنهاد می شود از اسپیسرهای هاردفیکس و یا ساید فیکس به عنوان تقویتی لابه لای اسپیسرهای راندبیس استفاده شود.

 

 

فاصله انداز پلاستیکی راند اسپیسر ، در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی هستید، جهت دریافت لیست قیمت اسپیسر راندبیس و دیگر اسپیسر های موجود در بازار، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید