اسپیسر چرخی ( اسپیسر خورشیدی ) wheel spacer

در میان اسپیسر های پلاستیکی بتن موجود در بازار، اسپیسر پلاستیکی wheel spacer ، یا همان اسپیسر چرخی که با نام هایی مانند ویل فیکس اسپیسر خورشیدی و اسپیسر دیوار و ستون هم شناخته می شود میتوان اشاره کرد. در این صفحه به بررسی ویژگی ها، کاربرد و قیمت اسپیسر چرخی خواهیم پرداخت.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

کاربرد، ویژگی ها و قیمت اسپیسر چرخی ویل فیکس (wheel spacer) :

مناسب برای بتن ریزی های عمومی، دیوار ها، ستون ها، قطعات پیش ساخته بتنی، مخصوص سطوح عمودی با وزن متوسط. 

حداقل سطح تماس با قالب، مطابق استاندارد BSL 7973، دارای قفل کن بسیار قوی در مرکز خود برای گرفتن میلگرد، عدم ایجاد مانع در بتن سیال، وجود شاخک ها موجب می شود تا در برابر ویبره و ارتعاشات شدید در هنگام بتن ریزی، اثری از آن بر روی سطح بتن با نماند. مناسب بودن قیمت اسپیسر چرخی ( قیمت اسپیسر خورشیدی )

مقدار استفاده از اسپیسر چرخی ( اسپیسر خورشیدی ):

  1. در دیوار ها : تهداد 3 عدد اسپیسر چرخی در هر متر مربع از سطح دیوار.
  2. در ستون ها : حداقل 24 عدد اسپیسر چرخی در ستون های سه متری که در هر ضلع خاموت 2 عدد و در ارتفاع 1.5 متر تکرار می شود.


جدول مشخصات (WS) 

 

ws001

اسپیسر پلاستیکی ویل فیکس:

اسپیسر ویل فیکس به منظوراستفاده در سطوح عمودی مانند دیوار ها ، ستون ها ، مقاطع عمودی مدور و . . . در بتن های در جا یا پیش ساخته، به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . ویل فیکس ها مطابق استاندارد BSI 7973 طراحی و تولید شده اند تا بتوانند در مقابل بتن سیال، مانعی ایجاد نکنند .

انواع اسپیسر خورشیدی دارای قفل کن بسیار قوی در مرکز خود، برای گرفتن میلگرد می باشند. وجود شاخک ها حول اسپیسر چرخی موجب می شود تا در برابر ویبره و ارتعاش شدیدی که در هنگام بتن ریزی انجام می شود، مقاومت خوبی نشان دهند. 

استفاده از اسپیسر چرخی در سطوح عمودی این مزیت را ایجاد می کند که شبکه های میلگردی نسبت به قالب کاملاً موازی قرار گیرد و از پیچیدگی آرماتور داخل قالب جلوگیری می کند . توان باربری ویل فیکس ها با توجه به قطر و سایز میلگرد متفاوت است و بسته به سایز اسپیسر، طراحی خاصی برای جای دادن میلگرد با قطر مناسب در نظر گرفته شده است.

سفارش و قیمت خرید اسپیسر چرخی از تولید کننده اسپیسر

شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسر چرخی و دیگر اسپیسر ها و قطعات کمکی قالب بندی بتن در ایران است که این محصولات را با بهترین کیفیت موجود در بازار ارائه میکند. سفارش دهندگان این محصول عمدتا با سوالاتی مانند قیمت اسپیسر خورشیدی، قیمت اسپیسر چرخی 5 سانتی و خرید اسپیسر از تولید کننده اسپیسر موجه هستند که آرپیکو بهترین پاسخ دهنده به سوالات آنهاست.

این محموعه مناسب ترین قیمت اسپیسر چرخی یا قیمت اسپیسر خورشیدی 5 سانتی را با بیشترین کیفیت موجود درایران ارائه میکند. برای اطلاع از قیمت اسپیسر چرخی ( قیمت اسپیسر خورشیدی ، قیمت اسپیسر ویل فیکس ) لطفا با کارشناسان شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسر خورشیدی تماس حاصل فرمایید.

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. قیمت اسپیسر خورشیدی 5 سانتی و اسپیسر هارد چیه؟ بسته ها چند عددی است؟

naderi
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید