اسپیسر کیج

کیج اسپیسر cage spacer یکی از انواع اسپیسر پلاستیکی سازه های عمودی است که ظاهری شبیه اسپیسر چرخی یا wheel spacer دارد و در بازار با نام هایی مانند اسپیسر کیج فیکس و اسپیسر دایره ای کیج فیکس هم شناخته میشود. مشخصات، کاربرد و قیمت اسپیسر کیج فیکس را در ادامه این مقاله بخوانید.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر کیج فیکس Cage Fix Spacer

جهت انجام شمع کوبی، قفسه های شمع بیرون از محل مورد نظر بافته شده و به داخل چاه حفاری شده فرستاده می شود ، که در این حالت نیاز به اسپیسرهایی با اطراف مستحکم و صاف می باشد که در اثر این حرکت ها و جا به جایی ها نشکند. همچنین این موضوع در بسیاری از سازه های خاص که نیاز به قالب بندی ویژه و سنگین دارند، نیز دیده می شود. اسپیسر کیج فیکس که شباهت زیادی به اسپیسر چرخی دارد، به همین منظور طراحی و تولید شده است و دارای استقامت بالایی نسبت به کلیه اسپیسرهای پلاستیکی مشابه مورد استفاده در سطوح عمودی است.

کاور پلاستیکی کیج فیکس مخصوص ایجاد پوشش بتنی شمع بندی های ستوندر ی یا شبکه ای می باشد و عمده مصرف آن در پایه پل ها ، قالب های لغزنده ، قالب های بالا رونده ، سازه های دریایی و به طـور کلی کارهای عمودی سنگین می باشـد. کیج فیکس ها فاقد دندانه در محیط خود هستند و این مزیت را ایجاد می کنند که در اثر حرکت و روندگی قالب ها هیچ آسیبی به اسپیسر و به طبع آن به سازه، وارد نشود . فاصله نگهدار پلاستیکی کیج فیکس توان باربری نقطه ای تا 300 کیلوگرم را دارا می باشد و قادر به جای دادن میلگرد از قطر 8 تا 14 میلیمتر، میان شاخک های خود می باشد.

کاربرد و قیمت کیج اسپیسر ( قیمت اسپیسر کیج فیکس ) : 

مناسب برای ایجاد پوشش بتنی در جاهای ستونی یا شبکه ای ، شمع کوبی ، قفسه های شمع بافته شده ، پایه پل ها ، قالبهای لغزنده ، قالب های بالارونده ، سازه های دریایی و به طور کلی پروژه های سنگین می باشد.

ویژگی ها : سهولت استفاده ایجاد دقت و اطمینان در کاربر های مورد نظر ، استقامت بالا ، استحکام و صاف بودن اطراف آن .

    مقدار استفاده اسپیسر کیج فیکس :

          • مقدار مصرفی در شبکه های قفسه ای به صورت هر 8 عدد در طول شبکه میلگردی می باشد .

          • در شبکه های قفسه  شمع به صورت 6 عدد در حول شبکه میلگردی می باشد و در هر 1متر تکرار می شود .

برای آشنایی بیشتر با  انواع اسپیسر و محصولات آرپیکو و قیمت اسپیسر کیج فیکس و دیگر اسپیسر های بتن، میتوانید از صفحات این سایت استفاده کرده و یا با کارشناسان شرکت آرپیکو که آماده مشاوره و پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید