میان بولت آب بند

میان بولت آب بند

سایر مجموعه ها:

میان بولت آب بند پلاستیکی که گاهی در بازار به نام ساپورت آب بند پلاستیکی هم شناخه می شود، یک قطعه کاربردی است که از ترکیب قطعاتی دیگر مانند رابط پروانه ای ، لوله آجدار ، مخروطی و استاپر ها تشکیل میشود و وظیفه پیوند قالب و آب بندی بتن را به عهده دارد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

میان بولت آب بند (SMP) Sealing middle bolt

میان بولت آب بند پلاستیکی که گاهی در بازار به نام ساپورت آب بند پلاستیکی هم شناخه می شود، یک قطعه کاربردی است که از ترکیب قطعاتی دیگر مانند رابط پروانه ای ، لوله آجدار ، مخروطی و استاپر ها تشکیل میشود. میان بولت آب بند وظیفه پیوند قالب و آب بندی بتن را به عهده دارد.

شرکت آرپیکو تولید کننده میان بلت آب بند و دیگر قطعات کمکی قالب بندی بتن است. برای کسب اطلاع از کاربرد و ویژگی ها و قیمت میان بلت آب بند ( قیمت میان بولت آب بند ) ادامه این مطلب را دنبال کنید.

 

میان بولت آب بند پلاستیکی قطعه ای کارآمد برای آب بند نمودن و ترمیم سازه های بتنی که نیاز به آب بندی دارند، می باشد. این محصول از 8 قطعه تشکیل یافته است و جهت آب بند نمودن دیوارهای بتنی استفاده میگردد.

قطعات تشکیل دهنده میان بولت (میان بلت) آب بند :


مخروطی : این قطعه به شکل مخروط بوده و در دو سر میان بولت آب بند قرار میگیرد و بعد از بتن ریزی به راحتی از بتن خارج می‌گردد تا استاپرها در محل قرار گیرند. در هر ساپورت  دو عدد مخروطی استفاده میشود.


پروانه ای : این قطعه شبیه پروانه یا قرقره بوده و مانع نفوذ آب از سطح بیرونی میان بولت آب بند میگردد.این قطعه بین مخروطی و لوله قرار میگیرد و در هر میان بولت آب بند دو عدد از آن استفاده می گردد.


لوله آج دار: وظیفه لوله ایجاد طول مناسب میان بولت آب بند  است.لازم به ذکر است سطح این لوله بدین منظور آج دار شده است تا درگیری کاملی با بتن داشته باشد.


استاپر U : این قطعه بعد از بتن ریزی و خارج نمودن مخروطی در داخل میان بولت آب بند قرار میگیرد. این کار را میتوان با یک میله انجام داد.این استایر را با فشار داخل میان بولت آب بند  کرده و تا رسیدن آن به اواسط لوله ادامه میدهیم.


استاپر T : این قطعه شبیه استاپر U بوده با این تفاوت که دارای لبه بوده و در محل لبه داخلی میان بولت آب بند قرار میگیرد و جهت آب بند نمودن داخل میان بلت استفاده میشود.

طول میان بولت آب بند با توجه به سایز دیوار قابل تغییر است و برای عبور بولت از داخل قالب فلزی بتن مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به قطعات کمکی آب بندی ، امکان صد در صدی آب بندی دیوار مورد نظر را به پیمانکار می دهد .

کاربرد ، ویژگی ها و قیمت خرید میان بولت آب بند :

1- چفت کردن دو قالب روبروی هم جهت بتون ریزی
2-نگه داشتن فاصله ثابت بین قالبها در یک ردیف
3-آب بندی محل بولت بعد از اتمام بتن ریزی و باز کردن قالب ها

دیواره بتنی سازه های آبی، مخازن آب و فاضلاب و استخر ها برای تنظیم فاصله دو قالب و عبور بولت.

ویژگی :

امکان آب بندی کامل محل بولت امکان پوشاندن دو سر لوله توسط گروت، کاهش هزینه آب بنس تا 5 برابر، جلوگیری از خروج شیره بتن. مناسب بودن قیمت میان بولت آب بند پلاستیکی ( قیمت میان بلت آب بند پلاستیکی )

jadvalSCB1

قیمت خرید میان بولت آب بند - قیمت خرید ساپورت آب بند 

ساپورت آب بند (میان بولت آب بند ) پلاستیکی در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت ساپورت آب بند ( قیمت میان بلت آب بند ) و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 قیمت خرید ساپورت آب بند (قیمت خرید میان بلت آب بند ) 

در صورتی که قصد خرید میان بولت آب بند برای سازه خود را دارید یا اینکه به مشاوره درخصوص انتخاب شیوه های مناسب برای آب بندی بتن احتیاج دارید با کارشناسان شرکت آرپیکو، تولید کننده میان بولت آب بند، تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و قطعات کمکی قالب بندی بتن، تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید