مخروطی آب بند

مخروطی آب بند

سایر مجموعه ها:

یکی از محصولات آرپیکو ، مخروطی آب بند مخصوص میان بلت فنری است. برای اطلاع از کاربرد ها، ویژگی ها و قیمت مخروطی آب بند میان بلت فنری ، در ادامه همراه ما باشید.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

مخروطی آب بند sealing cone

مخروطی آب بند میان بلت فنری

شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسرهای پلاستیکی و دیگر قطعات مرتبط با قالب بندی بتن میباشد و یکی از محصولات آرپیکو ، مخروطی آب بند مخصوص میان بلت فنری است. برای اطلاع از کاربرد ها، ویژگی ها و قیمت مخروطی آب بند میان بلت فنری ، در ادامه همراه ما باشید.

استفاده از بلت و مهاری ها در سیستم قالب بندی بتن، جهت مهار فشارهای جانبی بتن، امری اجتناب ناپذیر است .

چنانچه سازه قالب بندی شده توسط عبور بلت و مهار کردن توسط واشر و مهره و مهارهای پشت بند قالب تثبیت نشود ، در هنگام بتن ریزی فشار هیدرواستاتیکی بتن موجب از هم گسیخته شدن قالبها و خراب شدن بتن و سازه بتنی خواهد شد.

جهت محل عبور بلت در سازه های بتنی نظیر استخرها و مخازن و به طور کلی سازه های آبی، در نظر گرفتن آب بندی جهت دیواره ها و کف بسیار مهم است ، باید جهت آب بندی، پس از خروج بلت اقدام شود . امکان پرکردن سوراخ بر جای مانده از بلت با ملاتهای آب بند وجود دارد ولی این کار بسیار سخت و طاقت فرساست.

برای بستن بلت در دیواره هایی که باید آب بند باشد، می توان از قطعاتی بصورت واسطه استفاده نمود. به این قطعات واسطه میان بلت گفته می شود، که در انواع مختلف طراحی و تولید می شود .

یکی از انواع میان بلت های آب بند، میان بلت آب بند فنری است که از یک ورق ( پرده آب بند ) در وسط و فنرهایی در دو طرف تشکیل شده است که بلت بیرونی به آنها بسته شده و سوی دیگر بلت از قالب خارج شده و توسط مهره و واشر و مهاری ها تثبیت می شود. جهت عدم برخورد میان بلت فنری به سطح قالب ، به دلیل این که از جنس فلز است باید از قطعه پلاستیکی مخروطی میان بلت فنری استفاده نمود.

این قطعه به طول 3 سانتیمتربصورت استاندارد تولید می شود و مابین میان بلت فنری و سطح قالب فاصله 3 سانتیمتری ایجاد می کند تا وجود فلز در سطح بتن ، موجب انتقال خوردگی به داخل شبکه میلگردی نشود . قطعه پلاستیکی مخروطی پلاستیکی میان بلت فنری از جنس پلی اتیلن فشرده تولید می شود.

کاربرد، ویژگی ها و قیمت خرید مخروطی آب بند میان بلت فنری :

این قطعه در دو طرف ساپورت آب بند ریختگی یا فلزی در تماس با دیواره های قالب قرار میگیرد.

ویژگی مخروطی آب بند مخصوص میان بلت فنری :

شکل قطعه و زوایای آن به صورتی است که پس از برداشتن آن به راحتی میتوان حفره ایجاد شده را با ملات های پر کننده مناسب پر نمود، از خروج شیره بتن جلوگیری می کند و همچنین آرپیکو به عنوان تولید کننده مخروطی آب بند مناسب ترین قیمت مخروطی آب بند میان بلت فنری را ارائه میکند.

 

مخروطی آب بند میان بلت فنری ، در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و قطعات قالب بندی هستید، جهت دریافت لیست قیمت مخروطی آب بند میان بلت  و دیگر قطعه‌های موجود در بازار، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید