گونیا متر 3 بازو x550 تک شابلون

سایر مجموعه ها:

گونیا متر 3 بازوی تک لوله ابزاری کاربردی مناسب کپی برداری از وضعیت هندسی روی سطح است که با بهترین کیفیت موجود در بازار، توسط آرپیکو تولید و ارائه می‌شود.

 

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

این تیپ گونیا متر از 3 بازو شامل یک عدد خط کش 25 سانتی مدرج و دو عدد خط کش 15 سانتی مدرج و یک عدد شابلون مخصوص لوله تشکیل شده است. به کمک گونیا متر 3 بازو با یک شابلون لوله می توان محل دقیق لوله ها را در هنگام کاشیکاری دیواره و کف کپی برداری و الگو برداری نمود و روی کاشی یا سرامیک ترسیم و برش زد. همچنین این قابلیت در کابینت سازی نیز می تواند بسیاری از کارها را ساده تر نماید. با حذف یکی از بازوها می توان گونیامتر دو بازو با دو شابلون لوله داشت و در کارهای کوچکتر استفاده نمود.

چنانچه کپی برداری و الگوبرداری توسط گونیا متر 3 بازو با یک شابلون لوله انجام شود، نتیجه نهایی دارای ظرافت و زیبایی بالایی خواهد بود. می توان با حذف شابلون لوله، یه گونیا متر معمولی با سه بازو در اختیار داشت و به کمک آن بسیاری از فرمهای مثلثی، مربعی، مستطیلی و لوزی و ... را کپی برداری و برش داد. قطعات این ابزار توسط 3 عدد پیچ و مهره فلکه ای به هم متصل شده است و به راحتی توسط باز و بسته کردن پیچ و مهره ها، می توان گونیا متر را در وضعیت های مختلف قرار داد و تثبیت نمود.

این ابزار میتواند به عنوان یک وسیله کار دائمی برای کاشیکاران و کابینت کاران و ... در جعبه ابزار قرار گیرد و کارهای پیچیده را بصورت حرفه ای تر و ساده تر کپی برداری و الگو برداری نماید. در صورت لزوم برای ایجاد تغییر این ابزار می توان خط کش های بیشتر و یک شابلون لوله دیگر نیز به آن افزود تا بتوان مقاطع بزرگتر را نیز با آن کپی برداری و اجرا نمود.

کاربرد گونیا متر 3 بازو  X550  تک شابلون

کاربرد گونیامتر 3 بازو x550 تک شابلون به چه شکل است؟

  • مناسب برای استفاده توسط متخصصان تأسیسات
  • به عنوان ابزار حرفه ای برای نصابان کاشی و سرامیک
  • مناسب برای استفاده توسط نجاران و کابینت سازان و ...
  • مناسب برای استفاده در مصارف داخلی

 مشخصات فنی گونیامتر 3 بازو تک شابلون

مشخصات فنی گونیامتر 3 بازو تک شابلون چیست؟

  • دارای یک خط کش 25 سانتی مدرج شده بر اساس سیستم متریک و اینچی
  • دارای دو خط کش 15 سانتی مدرج شده بر اساس سیستم متریک و اینچی
  • دارای یک عدد شابلون مخصوص لوله
  • دارای 3 عدد پیچ و مهره فلکه ای با قابلیت باز و بسته شدن آسان بدون نیاز به انبر و آچار
  • دارای حداقل دقت اندازه گیری 1 میلیمتر

نحوه استفاده گونیا متر 3 بازو  X550  تک شابلون

روش استفاده صحیح گونیامتر 3 بازو x550 تک شابلون به چه صورت می باشد؟

با شل و سفت نمودن پیچ فلکه ای شکل، وضعیت خط کش ها را در وضعیت دلخواه قرار دهید و توسط شابلون های مخصوص لوله، محل دقیق لوله ها را کپی برداری نمائید. سپس گونیامتر را به روی کاشی یا سرامیک و ... انتقال داده و پس از ترسیم شکل روی قطعه، آن را برش دهید و سپس قطعه را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. از این ابزار می توان به عنوان یک ابزار کپی بردار خطی نیز استفاده نمود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید