شابلون کنج کاشی

سایر مجموعه ها:

شابلون کنج کاشی یا کنج متر کاشی ابزاری دقیق برای تنظیم اندازه ها و برشکاری در کاشی های کنج بستر است که کاربردی ساده و اما کلیدی در تسهیل برش ها دارد.

 

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

شابلون کنج کاشی آرپیکو ابزاری دقیق برای تنظیم اندازه ها و برشکاری در کاشی های کنج بستر است که کاربردی ساده و اما کلیدی در تسهیل برش ها دارد.علاوه بر زیبایی کاشی و سرامیک و بندکشی ، یکی از مهم ترین گزینه ها برای ایجاد یک فضای زیبا توسط کاشی و سرامیک در کف و دیواره ، کیفیت کاشیکاری می باشد . بدین منظور هر روزه ابزارهای جدیدی برای نصب کاشی و سرامیک تولید و به بازار عرضه می گردد. یکی از مراحل موجود در فرآیند کاشیکاری ، کاشیکاری گوشه ها و کنج های محیط می باشد ، که دارای فرمهای گوناگونی هستند . همچنین برخورد با لوله های تاسیسات یا قرنیز ها و یا هر مانع دیگری که امکان استفاده از کاشی مربعی یا مستطیلی را غیر ممکن می نماید یکی از معضلات مهم برای کاشیکاران می باشد.

در روش های سنتی که از کنج متر یا شابلون کاشی استفاده نمیشد، با اندازه گیری توسط خط کش و سپس نشانه گذاری روی کاشی و برش آن این عملیات صورت می پذیرفت البته این روش در گوشه های داخلی و خارجی 90 درجه یا نهایتاََ دارای زاویه، امکان پذیر می باشد و چنانچه با قرنیز یا چهارچوب درب و یا لوله های تاسیسات و ... برخورد شود ، اندازه گذاری توسط خط کش منتفی شده و معمولا کاشیکاران بصورت فرضی اقدام به شکستن لبه های کاشی جهت در آوردن فرم مورد نظر می نمودند که غالبا دقیق نبود و در نهایت در نقاط مذکور کاشیکاری زشت و نامنظمی ایجاد می شد که در نهایت می بایست توسط ملات پر می شد .

کنج متر یا شابلون کنج کاشی ابزاری کارآمد و نو آورانه جهت در آوردن کنج و لبه های ناگونیا و یا دارای فرمهای خاص گرد یا بیضی و ... می باشد . در واقع کنج متر یا شابلون کنج کاشی امکان برش دقیقی از کاشی و سرامیک را با توجه به وضعیت موجود فراهم می کند.این محصول با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت شابلون کاشی(قیمت کنج متر کاشی) توسط کارشناسان شرکت آرپیکو تولید می‌شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید