ابزار درزگیری ( ماله کنج)

سایر مجموعه ها:

ابزار درزگیری یا ماله کنج ، قطعه ای کوچک اما کاربردی است که در عملیات درزگیری کف و کناره و گوشه های داخلی سازه ها مورد استفاده قرار میگیرد و با طراحی بسیار مناسبی که دارد 

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

حتما شما هم با تاکنون با درزهای کناره کاشی ها، بالای قرنیز ها و شکاف های دیوار و زمین مواجه شده اید که نیاز به درز گیری دارند. برای درزگیری اماکن مختلف خصوصا در آشپزخانه، حمام و سرویس های بهداشتی که مجاورت بیشتری با آب دارند، از دوغاب ، سیلیکون یا خمیر های مشابه استفاده میشود تا درزهای لازم پر شده و علاوه بر پیشگیری از نفوذ آب به داخل سازه ها، زیبایی از دست رفته‌ی سازه به آن باز گردد.

پس از ریختن خمیر یا دوغاب در کنج ها برای درزگیری که معمولا هم با استفاده از قیف ها و منبع های سرنگی انجام میشود، باید با استفاده از ماله ها این خمیر درزگیری یا دوغاب پخش و صیقلی شود تا سازه ظاهر زیبایی به خود بگیرد؛ اما ماله های بزرگ و زاویه‌دار عموما برای این کار مناسب نیستند و حتی استادکاران هم به سختی از انواع ماله برای این کار استفاده میکنند که نتیجه دقیقی هم به همراه نخواه دداشت.

ابزار درزگیر یا ماله کنج، یک قطعه جدید و کاربردی است که حین عملیات درزگیری کناره ها و کنج ها، جایگزین ماله های بزرگ شده است و به مجری عملیات این امکان را می دهد تا بسیار دقیق و آسان، دوغاب یا هر خمیر دیگری که برای درزگیری استفاده شده است را ماله کشی نماید. وجود زاویه های مختلف اعم از 45 درجه، 90 درجه و عمق نیم دایره در طرح این قطعه ی کوچک، امکان های مختلفی را به فرد مجری می دهد تا هر بخش از درزگیری را به زیباترین و مرتب ترین شکل ممکن صاف و صیقلی کند.

این قطعه از جنس پلاستیک ساخته شده و وزن و اندازه کوچکی دارد. ابعاد و نحوه طراحی این محصول به گونه ای است که استفاده از آن بسیار راحت بوئده و شامل تمام حالت های لازم برای درزگیری باشد و حتی در کنج دیوار ها و گوشه های قرنیز هم قابل استفاده باشد.

ابزار درزگیر یا ماله کنج ، با بهترین مواد اولیه موجود در بازار و ساختاری بسیار مقاوم توسط آرپیکو طراحی و تولید شده است و پس از هر بار مصرف، با یک بار شستشو قابلیت استفاده مجدد را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اعم از قیمت ابزار درزگیر کاشی یا ماله کنج آرپیکو و نحوه استفاده یا سفارش محصول با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل فرمایید.  

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید