آچار فلزی تراز کننده کاشی

آچار فلزی تراز کننده کاشی یا انبر تراز کننده کاشی محصولی است جهت اجرای کاشی کاری با تراز کننده کاشی که در دو نوع فلزی و پلاستیکی تولید میگردد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

آچار تراز کننده کاشی یا انبر تراز کننده کاشی محصولی است جهت اجرای کاشی کاری با تراز کننده کاشی که در دو نوع فلزی  و پلاستیکی تولید میگردد. تراز کننده 

گرچه اجرای کاشیکاری با تراز کننده توسط دست ممکن است ولی شدیدا در کیفیت اجرا تاثیر گذار است و بدون استفاده از اچار تراز کننده این کار خسته کننده ای است.به همین دلیل کارشناسان آرپیکو برای ایجاد دقت و سهولت در نصب تراز کننده ، اقدام به طراحی و تولید آچار تراز کننده پلاستیکی کرده اند.

از نظر کیفیت ساخت ، آچار فلزی با کیفیت تر از آچار پلاستیکی میباشد و توصیه ما به خریداران محترم این است که اگر میخواهید به صورت کم و پروِژه ای از تراز کننده کاشی استفاده کنید بهتر است از انبر پلاستیکی استفاده نمایید ولی چنانچه استاد کار هستید و یا برای پروژه های زیادی قصد استفاده از تراز کننده کاشی را دارید قطعا انبر تراز کننده کاشی فلزی پیشنهاد میگردد.

آچار تراز کننده کاشی یا انبر تراز کننده کاشی جهت همسطح کردن کاشی و سرامیک در هنگام نصب، با تراز کننده کاشی و سرامیک استفاده می شود . تراز کننده کاشی تخت پر مصرف ترین نوع تراز کننده کاشی و سرامیک می باشد، که در چند سایز تولید و عرضه می شود . تراز کاشی تخت از دو قطعه کلیپس و گوه تشکیل شده است که کلیپس یک بار مصرف ، ولی گوه قابلیت چند بار استفاده را دارد . کلیپس مابین فصل مشترک کاشی یا سرامیک قرار می گیرد و گوه به عنوان قطعه قفل کننده و همسطح کننده، با ورود به شکاف موجود در کلیپس ، اجرای کاشی توسط تراز کننده کاشی را کامل می کند . عملیات قفل کردن گوه داخل کلیپس تراز کننده  ، توسط ابزاری به نام انبر یا آچار تراز کننده انجام می شود . آچار تراز کننده از جنس پلی اتیلن الیاف دار تقویت شده و یا ترکیبی از پلاستیک و فلز، تولید شده است و دارای یک فک ثابت و دو فک متحرک می باشد . پس از قرارگیری گوه تراز کننده درون شکاف موجود در کلیپس تراز کننده توسط انبر، گوه تا نهایی ترین حدی که می تواند وارد شکاف کلیپس شود ( بر اساس ضخامت کاشی و سرامیک یا پارکت ) درون کلیپس قفل می شود و توسط آجهایی که روی سطح گوه تراز کننده تعبیه شده است ، قفل شدگی و درگیری با کلیپس تثبیت می شود.

نحوه استفاده از آچار تراز کننده کاشی و سرامیک به چه شکل است؟


آچار تراز کننده کاشی دارای یک فک ثابت و دو فک متحرک است . فکهای متحرک انبر یا آچار تراز کاشی  در دو سایز تولید شده اند، که یکی از فکها مخصوص تراز کوچک و دیگری مخصوص استفاده برای تراز بزرگ و متوسط است . با توجه به سایز تراز مصرفی، فک مناسب انتخاب و توسط پیچ قفل کننده ، در محل مناسب تثبیت می شود و فک دیگر از مکانیزم انبر یا آچار تراز خارج می شود . تعیین فاصله بین فک متحرک و فک ثابت بسیار حائز اهمیت می باشد . زیرا در صورت زیاد بودن فاصله، گوه تراز داخل کلیپس بصورت کامل قفل نمی شود و در صورت نزدیک بودن فکها به یکدیگر ، در اثراعمال فشار در هنگام قفل کردن ، امکان شکستن کلیپس و یا گوه تراز کننده کاشی وجود دارد.

آرپیکو تولید کننده آچار تراز کننده کاشی با بهترین کیفیت موجود در بازار و مناسب ترین قیمت آچار تراز کاشی است و هم اکنون میتوانید برای سفارش محصول یا استعلام قیمت آچار تراز کاشی، با کارشناسان ما تماس گرفته یا در واتس آپ پیام بگذارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ داده شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید