پایه میلگرد هد بار

پایه میلگرد هد بار

سایر مجموعه ها:

یکی از قطعات و اسپیسر های پلاستیکی خاصی که برای محافظت از میلگرد ها در برابر اثر مخرب عوامل محیطی به کار می رود، اسپیسر پایه میلگرد یا اسپیسر هدبار میلگرد است که گاهی در بازار به نام موشکی میلگرد هم نامیده میشود.

 

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر پایه میلگرد هدبار (HB) Head bar

یکی از قطعات و اسپیسر های پلاستیکی خاصی که برای محافظت از میلگرد ها در برابر اثر مخرب عوامل محیطی به کار می رود، اسپیسر پایه میلگرد یا اسپیسر هدبار میلگرد است که گاهی در بازار به نام موشکی میلگرد هم نامیده میشود. در این مطلب به جزئیات و قیمت اسپیسر محافظ میلگرد هدبار پرداخته ایم. در ادامه دنبال کنید: 

کاربرد، ویژگی ها و قیمت اسپیسر پایه میلگرد هدبار

اسپیسر پایه میلگرد چه زمانی به کار می آید؟ در برخی پروژه های بتنی مانند تولید لوله های بتنی پیش ساخته یا اجرای منهول ها، شبکه میلگردی ابتدا بیرون از قالب بافته می شود و سپس داخل قالب قرار می گیرد. قبل از قرار گیری داخل قالب و یا حتی در هنگام قرارگیری در قالب ، معمولا شبکه های میلگردی به حالت انتظار روی زمین یا پالت قرار داده می شوند، تا به تعداد مورد نظر، شبکه های میلگردی آماده شود و سپس به داخل قالب هدایت شده و بتن ریزی شود.

در مدتی که شبکه های میلگردی روی زمین و یا روی پالت در حالت انتظار تا مرحله قرارگیری در قالب و بتن ریزی قرار می گیرند ، ممکن است تحت تاثیر عوال مخرب و خورنده محیطی، به خصوص یون های موجود در خاک اکسیده شوند، که این موضوع مکرراً پس از پایان عملیات بتن ریزی و بازکردن قالبها در سر میلگردهایی که در زمان انتظار مورد تماس با خاک بوده اند ، بصورت زنگار و اکسید شدگی مشاهده می شود .

برای رفع این معضل قطعه ی پلاستیکی پایه مخروطی میلگرد طراحی و تولید شده است که در زمان انتظار شبکه های میلگردی، در نوک میلگردهایی که با سطح زمین یا خاک یا پالت در تماس هستند نصب شده و مانع انتقال خوردگی به فولاد می شوند. در واقع این قطعات به عنوان پایه شبکه های میلگردی هنگام قرار گرفتن روی سطح زمین ایفای نقش می کنند تا نوک میلگردها مستقیم با زمین درگیر نشود و در تماس با یون های مخرب موجود در خاک، خوردگی را به شبکه میلگردی منتقل نکند. 

کاربرد اسپیسر پایه میلگرد:

این قطعه برای جلوگیری از تماس و ارتباط با محیط بیرون و یا قالب و پیشگیری از خوردگی در سر میلگرد ها قرار گرفته و طراحی آن به صورتی است که به خوبی روی میلگرد محکم می شود.

ویژگی های هدبار میلگرد :

جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی، مناسب بودن قیمت پایه مخروطی میلگرد

مقدار استفاده :

به تعداد سر میلگرد های درگیر و یا پالت یا زمین تعیین می شود.


جدول مشخصات اسپیسر پایه میلگرد (HB)

 

اسپیسر پایه میلگرد یا اسپیسر هدبار میلگرد در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت اسپیسر پایه میلگرد( قیمت اسپیسر هدبار میلگرد )  و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما ، در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

 قیمت خرید اسپیسر پایه میلگرد  ( قیمت خرید اسپیسر هدبار میلگرد )

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید