اسپیسر تیرچه تک تقویت

اسپیسر تیرچه تک تقویت

سایر مجموعه ها:

 اسپیسر تیرچه نیز از دسته فاصله دهنده هایی است که توسط متخصصان شرکت آرپیکو، تولید کننده اسپیسر پلاستیکی بتن ، طراحی و تولید شده و هدف از طراحی کاربردی آن، تسهیل و کیفی سازی اتصال میلگرد و قالب ها در انواع تیرچه می باشد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر تیرچه تک تقویت

انواع اسپیسر پلاستیکی بتن با اهداف و کاربرد های گوناگونی تولید میشوند اما در نهایت وظیفه اصلی آن ها ایجاد فاصله مناسب برای پوشش بتنی الزامی بین قالب ها و میلگرد فولادی است. اسپیسر تیرچه نیز از دسته فاصله دهنده هایی است که توسط متخصصان شرکت آرپیکو، تولید کننده اسپیسر پلاستیکی بتن ، طراحی و تولید شده و هدف از طراحی کاربردی آن، تسهیل و کیفی سازی اتصال میلگرد و قالب ها در انواع تیرچه می باشد. برای اطلاع از مشخصات، کاربرد و قیمت اسپیسر تیرچه ، در ادامه همراه ما باشید. اسپیسر های تیرچه بر دو نوع هستند و در این مطلب به اسپیسر تیرچه تک تقویت خواهیم پرداخت.

کاربرد اسپیسر تیرچه تک تقویت : 

تنظیم فاصله دقیق بین آماتور  تیرچه ، استفاده در قالب های وافل (سقف های دال مجوف) 

ویژگی ها و قیمت اسپیسر تیرچه تک تقویت : 

دارای سه خرک برای قرارگیری های آرماتور های جانبی و تقویتی در وسط ، قادر به جا دادن دو ردیف میلگرد تقویتی تبرچه می باشد ، ایجاد فاصله استاندارد برای استحکام تیرچه ، مناسب بودن قیمت اسپیسر تیرچه تک تقویت

    مقدار استفاده :

          • ساخت تیرچه : در هر دو متر از طول تیرچه یک عدد اسپیسر تیرچه نیاز است .

          • استفاده در قالب های وافل : با فواصل 75 میلیمتر نسبت به یکدیگر قرار می گیرند .

فاصله انداز تیرچه تک تقویت ، در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی هستید، جهت دریافت لیست قیمت اسپیسر تیرچه تک تقویت و دیگر اسپیسر های موجود در بازار، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

آرپیکو تولید کننده با کیفیت ترین اسپیسر بتن و اسپیسر کاشی و سرامیک در ایران

شرکت آرپیکو طراح و تولید کننده اسپیسر بتن ، اسپیسر کاشی ، اسپیسر سرامیک و بسیاری از دیگر متعلقات مربوط به قالب بندی و فونداسیون، بر اساس آیین نامه ها و استانداردهای معتبر جهانی از جمله آیین نامه انجمن بتن بریتانیا، آیین نامه انجمن بتن آلمان، توصیه نامه انجمن فولاد تقویت کننده بتن (CRS) و استانداردهایی مانند استانداردهای تهیه شده توسط موسسه استاندارد بریتانیا و موسسه استاندارد ژاپن است.

برای آشنایی بیشتر با  انواع اسپیسر و محصولات آرپیکو و قیمت اسپیسر بتن ، میتوانید از صفحات این سایت استفاده کرده و یا با کارشناسان ما که آماده مشاوره و پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید