واتر استاپ تخت pvc

واتر استاپ تخت pvc

سایر مجموعه ها:

واتر استاپ تخت پی وی سی یکی از محصولات شرکت آرپیکو است که برای آب بندی درزهای انقطاع و بسیاری از دیگر موارد مشابه مناسب است و با مناسب ترین قیمت واتر استاپ و کیفیت عالی تولید میگردد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

واتراستاپ دیواری تخت پی وی سی مخصوص آب بندی دیوار

انواع واتر استاپ پی وی سی با بهترین کیفیت تولید توسط شرکت آرپیکو تولید وعرضه می شوند که در این مطلب به بیان کاربرد ها ، مشخصات و قیمت واتر استاپ پی وی سی ، خواهیم پرداخت.

 

کاربرد، ویژگی ها و قیمت واتر استاپ تخت pvc :

در بسیاری از پروژه ها، استفاده از واتراستاپ به دلیل ایجاد ایمنی از ورود آب و نم از خارج سازه به داخل سازه می باشد.

در اینگونه سازه ها مانند استخر یا مخازن تصفیه آب، داخل سازه بتنی آب یا مایعات وجود ندارد و معمولاََ محل نگهداری و انبار محصولات مانند آرد و گندم هستند، که در صورت مواجهه با نم و رطوبت محصولات دچار خرابی و فساد خواهند شد.

برای درزهای انقطاع بتن این سازه ها که به درزهای اجرایی موسوم است، استفاده از واتر استاپ های نوع تخت گزینه مناسبی است و بدلیل عدم وجود انقباض و انبساط سازه ای، عملکرد مناسبی در مهار نم و رطوبت نفوذی از درزها، در حالت فشار منفی خواهند داشت.

تولید واتراستاپ دیواری تخت بصورت دو طرف آجدار انجام می شود و در طرفین، دارای لبه های پهن تری است، که گیره واتراستاپ به آن وصل می شود.

واتراستاپ دیواری تخت عموماََ در درزهای اجرایی و قطع بتن ریزی، مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به فرم هندسی و آجهای در نظر گرفته شده، مانع از نفوذ آب و مایعات از درزهای اجرایی و قطع بتن ریزی خواهد شد.

واتراستاپ دیواری تخت عموماََ در عرض‌های 15-17-20-22-30-32-40 سانتیمتر و ضخامتهای 2 تا 6 میلیمتر تولید می شود.

به طور کلی در سازه هایی که انقباض و انبساط وجود ندارد، استفاده از واتراستاپ دیواری تخت گزینه مناسبی است.  

واتر استاپ پی وی سی تخت در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده واتر استاپ پی وی سی، تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات  ایمنی و کمکی قالب بندی بتن مانند واتراستاپ pvc هستید، جهت دریافت لیست قیمت واتر استاپ تخت pvc و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

قیمت واتر استاپ تخت پی وی سی - قیمت واتراستاپ pvc - تولیدکننده واتر استاپ تخت

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید