تراز کننده پیچی پاور (تراز کننده کاشی وسرامیک

تراز کننده پیچی پاور (تراز کننده کاشی وسرامیک

ترازکننده کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) مدل پیچی پاور  یا تراز کننده پیچی پاور جدیدترین تراز کننده کاشی و سرامیک در ایران می باشد .

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

آرپیکو تولید کننده و ارائه دهنده انواع اسپیسر و تراز کننده کاشی و سرامیک، این بار محصولی منحصر به فرد را در دسته تراز کننده کاشی و سرامیک ارائه کرده که دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری زیادی در میان دیگر محصولات این گونه محصولی می باشد.

تراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور از دو قطعه کلیپس و مهره ( گوه ) تشکیل شده است . کلیپس تراز کننده کاشی تراز پیچی پاور نسبت به کلیه مدلهای پیچی مشابه به مراتب دارای کیفیت بالاتری می باشد و در طراحی دنده ها و گام آن ها دقت ویژه ای شده است تا مهره با قدرت بیشتری بتواند کاشی و سرامیک را همسطح نماید .

مهره تراز کننده پیچی پاور ، کاملا منحصر به فرد بوده و از نظر فرم هندسی و طراحی بی نظیر می باشد . مهره یا گوه تراز کننده پیچی پاور نسبت به کلیه مدل های مشابه دارای قدرت و وزن و کارایی به مراتب بالاتری می باشد و با قدرت بالای خود به کمک نیروی پیچشی و فشاری دو سطح را کاملا نسبت به هم تراز نموده و کاملا همسطح می کند .

برای بستن مهره تراز کننده پیچی پاور روی کلیپس تراز کننده پیچی پاور نیاز به هیچگونه انبر یا آچار خاصی نمی باشد و با دست و به کمک گوشواره های در نظر گرفته شده در دو طرف تراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور به راحتی دو لبه نسبت به هم ، همسطح می شوند.

تراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور یک ابزار همیشگی بوده و با توجه به طراحی خاص و استقامت بسیار بالا ، هرگز نمی شکند و بعد از هر بار استفاده می توان آن را درون جعبه ابزار نگهداری نمود و به عنوان یک ابزار همیشگی برای نصب کاشی و سرامیک نگهداری نمود و در پروژه های بعدی مورد استفاده قرار داد. کلیپس تراز کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده که پایه از ستون جدا می شود ، دیگر قابل استفاده نیست.

برای بستن مهره روی کلیپس تراز کننده پیچی پاور نیاز به هیچ گونه انبر یا آچار نیست و به راحتی بسته می شود . به راحتی می توان ادعا نمود که تراز کننده کننده پیچی پاور ، قویترین مدل تراز کننده کاشی و سرامیک در ایران بوده و حتی نسبت به همه انواع تراز کننده هایی که توسط انبر ، بسته می شوند ، قوی تر است.

نحوه استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک مدل پیچی پاور:

ابتدا ملات نصب کاشی یا چسب کاشی و سرامیک را روی سطح اجرا نمائید . کاشی یا سرامیک اول را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. با توجه به فاصله بند مورد نظر برای فاصله بین دو کاشی ، صلیب کاشی با اندازه مورد نظر را میان بندها جای گذاری نمائید. با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک ، تعداد مورد نیاز کلیپس تراز کننده کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) پیچی پاور را جای گذاری نمائید.

پس از جمع آوری کلیپس و گوه های تراز کاشی و سرامیک پیچی پاور ، بندکشی نموده و پس از خشک شدن سازه آماده بهره برداری است

سرامیک های طرفین را جای گذاری نموده و مهره یا گوه تراز کننده پیچی پاور را روی کلیپس ببندید و تا اندازه ای که جا دارد بپیچانید تا کاشی و سرامیک ها نسبت به هم ، تراز شوند. پس از اینکه ملات کاشیکاری یا چسب کاشی و سرامیک به گیرش اولیه خود رسید با اعمال ضربه توسط نوک کفش یا چکش بصورت جانبی ، کلیپس تراز کننده پیچی پاور شکسته و جدا می شود .

میزان استفاده : مقدار مصرف کاشی تراز کننده پیچی پاور در محیط مورد نظر برای کاشیکاری، با توجه به ابعاد کاشی و سرامیک و بزرگی سطح مشخص می شود. کاشی و سرامیک با اندازه کوچکتر مقدار تراز کننده کننده کاشی و سرامیک پیچی پاور کمتری در هر وجه خود نیاز دارند ولی ابعاد بزرگتر نیاز به تعداد بیشتری تراز کننده در هر وجه خود می باشند.

تعداد کاشی تراز کننده پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد تا 3030 سانتیمتر: تعداد تراز کننده کاشی پیچی پاور مورد نیاز برای کاشیهای کوچک مانند کاشیهای 3030 و یا کوچکتر، یک عدد در هر وجه کاشی می باشد . دقت نمایید در حالاتی که در هر وجه کاشی یک عدد کاشی تراز پیچی پاور قرار می گیرد ، باید تراز کننده کاشی و سرامیک (تراز کننده کاشی و سرامیک) در وسط هر وجه کاشی و سرامیک قرار گیرد. 

در کاشی و سرامیک های کوچک می توان برای بالا رفتن دقت یک عدد تراز کننده پیچی پاور، در محل تقاطع کاشی یا سرامیک قرار داد.

تعداد تراز کننده کاشی پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد 4040 و 5050 سانتیمتر: برای کاشی و سرامیک با ابعاد تا 5050 سانتیمتر، تعداد تراز کننده کاشی پیچی پاور مصرفی در هر وجه کاشی 2 عدد می باشد . بهتر است محل قرارگیری تراز کننده کاشی پیچی پاور در این ابعاد از کاشی و سرامیک با فاصله 10 سانتیمتر از لبه های کاشی و سرامیک باشد . در این ابعاد می توان یک عدد تراز کننده کننده پیچی پاور در مرکز وجه کاشی و سرامیک قرار داد و در محل تقاطع کاشی و سرامیک ها نیز یک عدد تراز کننده پیچی پاور استفاده نمود.

تعداد مصرف کاشی تراز کننده پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد 6060 تا 8080 سانتیمتر: تعداد کاشی تراز کننده پیچی پاورمورد نیاز برای این اندازه ، 3 عدد در هر وجه کاشی و سرامیک می باشد. به این ترتیب که دو تراز کننده کننده کاشی و سرامیک مدل پیچی پاور با فاصله 10 سانتیمتر از هر لبه کاشی و سرامیک قرار گیرد و هم تراز کننده سوم در مرکز وجه مورد نظر قرار بگیرد. تعداد مصرف تراز کننده کاشی مدل پیچی پاور مورد نیاز برای کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگتر از 8080 سانتیمتر: دراندازه های کاشی و سرامیک بزرگ ، باید به ازای هر 20 الی 25 سانتیمتر از طول هر وجه ، یک عدد هم تراز پیچی پاور استفاده نمود.

نکات مهم استفاده از تراز کننده پیچی پاور کاشی و سرامیک :

  • توجه شود کاشی تراز کننده پیچی پاور برای کاشی و سرامیک با حداقل ضخامت 8 میلیمتر طراحی شده است و برای تراز کننده نمودن کفپوش هایی مانند پارکت مناسب نیست و پیشنهاد می شود چنانچه کاشی و سرامیک با ضخامت زیر 8 میلیمتر موجود بود ، از تراز کننده کننده مدل تخت کوچک استفاده شود.
  • دقت نمایید تایم مناسب جهت گیرش و خشک شدن ملات کاشیکاری و یا چسب کاشی و سرامیک را مد نظر داشته باشید ، سپس نسبت به شکستن کلیپس تراز کننده کاشی پیچی پاور اقدام نمایید. در صورتی که هنوز ملات کاشیکاری یا چسب زیر کار خشک نشده باشد، ممکن است در صورت حرکت روی سطح، فرو رفتگی و لغزش کاشی و سرامیک ها اتفاق بیفتد که باعث به هم خوردن همسطحی و نظم آرایش آنها نسبت به یکدیگر شود.
  • تراز کننده کاشی  پیچی پاور نسبت به تراز کننده مدل تخت از نظرشرایط نصب متفاوت است. برای نصب و استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک تخت نیاز به انبر یا آچار مخصوص وجود دارد ولی تراز کنندهکننده پیچی پاور را می توان به راحتی با دست چرخاند و قفل نمود .
  • با توجه به اینکه کلیپس تراز کننده پیچی پاور یکبار مصرف ولی گوه همیشگی می باشد. در هنگام خرید دقت فرمایید تا به میزان مناسب خریداری نمائید تا از نظر اقتصادی دچار زیان نشوید . چنانچه قصد ندارید سطح مقطع را در یک مرحله کاشیکاری کنید و نصب کاشی و سرامیک در چند مرحله انجام می گیرد ، تعداد گوه یا مهره تراز کننده پیچی پاور را نسبت به کلیپس پیچی پاور ، به میزان کمتری تهیه شود . زیرا گوه یا مهره تراز کنندهکننده پیچی پاور همیشگی بوده و کلیپس تراز کاشی پیچی پاور یکبار مصرف می باشد .
 در صورتیکه مقطعی با مساحت 500 مترمربع قرار است در چهار مرحله کاشیکاری شود، لازم است با توجه به محاسبه تعداد مورد نیاز ، تعداد گوه را یک چهارم تعداد کلیپس پیچی پاور خریداری نمود، تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.
برای دریافت لیست قیمت تراز کننده کاشی پیچی پاور و یا مشاوره رایگان در رابطه با اجرا و سفارش محصولات مرتبط، هم اکنون میتوانید با کارشناسان آرپیکو از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید