تراز کننده کاشی پیچی مدل T

تراز کننده کاشی پیچی مدل T ، نوعی بسیار جدید از انواع تراز کننده کاشی و سرامیک است که نمونه های آن در خارج از کشور، بسیار مورد استفاده بوده اما آرپیکو برای اولین با در ایران، این محصول را تولید و ارائه میکند.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

یکی از دیگر انواع ابزار و قطعات کاشی کاری ، تراز کننده کاشی و سرامیک است که در بازار با نام هایی ماننده گیره و گوه کاشی ، کلیپس کاشی یا همتراز کاشی و سرامیک هم شناخته می شود و  مانند دیگر انواع اسپیسر کاشی و سرامیک به عنوان یک قطعه مفید در زیبایی و سهولت کاشی کاری، مطرح است.  آرپیکو به عنوان تولید کننده تراز کننده کاشی و سرامیک  و انواع اسپیسر پلاستیکی ، این محصول را در سایز ها و انواع مختلفی ارائه میکند. دیگر مشخصات، کاربرد و قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک پیچی مدل T را در ادامه این مطلب بخوانید.

تراز کننده کاشی و سرامیک ( گیره و گوه کاشی و سرامیک) مدل T، محصولی کارآمد و منحصر به فرد در  کاشی کاری است که مصرف عمده ای دارد و دارای مزایای بسیاری می باشد. تراز کننده کاشی پیچی مدل T علاوه بر زیبایی کار، باعث راحت تر انجام شدن و تمیز بودن نتیجه کار و کاشی کاری می شود. تراز کننده یا کلیپس کاشی مدل T بر خلاف انواع دیگر که تماما از جنس پلاستیک ساخته می شوند، از ترکیب فلز و پلاستیک خلق شده است و همانطور که از تصاویر آن پیداست، تفاوتی کلیدی در نحوه عملکرد این محصول وجود دارد که در ادامه  خواهید خواند. همچنین یکی از مهمترین مزایای این محصول، امکان استفاده مجدد از آن است؛ چراکه برخلاف انواع مرسوم تراز کننده کاشی که گیره کاشی پس از استفاده شکسته میشود تا گوه آزاد شود، در تراز کننده کاشی مدل T نیازی به شکستن گیره نیست و تراز کننده شما پس از مصرف مانند روز اول قابل استفاده است.

ویژگی ها و قیمت خرید تراز کننده کاشی و سرامیک از تولید کننده( تولید کننده گیره و گوه کاشی) 

• با استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک ، لبه های کاشی و سرامیک نسبت به یکدیگر در یک سطح قرار می گیرند و هم سطح می شوند.
• استفاده از کلیپس کاشی علاوه بر هم سطح کردن لبه های کاشی و سرامیک، همچنین باعث ایجاد بند های یکسان و منظم می شود، که در نتیجه بند کشی کاشی و سرامیک راحت تر و آسان تر انجام می شود.
• سرعت نصب و کاشی کاری به مراتب با بکار بردن تراز کننده کاشی ، افزایش می یابد.
• با وجود ترازکننده کاشی و سرامیک، هنگام کاشی کاری دیگر نیازی به استفاده از تراز و چکش کاری برای همسطح کردن سرامیک ها نیازی نیست.

•امکان استفاده مجدد از این نوع تراز کننده مدل T باعث کاهش هزینه ها در دراز مدت خواهد شد.

•مقاومت و استحکام فوق العاده این محصول ناشی از کیفیت تولید عالی آن است.
همچنین ارزان و مناسب بودن قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک ( قیمت گیره و گوه کاشی و سرامیک)، از مهمترین محاسن استفاده از آن به جای ابزار های گران قیمت و غیر کاربردی است.

توضیحات جنس و نحوه استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک مدل T ( روش کارکردن با گیره و گوه کاشی مدل T )

تراز کننده کاشی و سرامیک مدل T محصولی از جنس پلاستیک با گیره فلزی از جنس فولاد ضد زنگ است که از دو قطعه  تشکیل شده است و کاربرد آن همسطح نمودن لبه های کاشی و سرامیک نسبت به یکدیگر می باشد و با استفاده از این محصول به راحتی می توانید زیبایی کار را دو چندان کنید.

تراز کننده کاشی در کلیه سطوح عمودی و افقی (کف و دیوار) استفاده می‌شود. البته استفاده از تراز کننده کاشی و سرامیک مدل T علاوه بر افزایش کیفیت کاشی‌کاری و زیبایی و افزایش سرعت نصب توسط استادکار موجب از بین رفتن ناخنک‌ها یا ناصافی‌های بین لبه‌های کاشی و سرامیک خواهد شد و نیز اندازه بندهای کاشی و سرامیک را به نسبت یکدیگر یکسان می‌نماید.

این حسن باعث میشود چنانچه پس از گذشت زمان، بندها دچار آسیب یا خوردگی شدند، به راحتی قابل تراشیدن و تعمیر مجدد باشند. البته مقدار مصرف تراز کننده کاشی و سرامیک بسته یه سایز کاشی متفاوت خواهد بود به نحوی که در کاشی‌های سایز بزرگ مصرف کمتر و در کاشی‌های سایز کوچک مقدار مصرف بیشتر خواهد بود. البته با توجه به مناسب بودن قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک نگرانی خاصی در رابطه با مقدار مصرف برای کاشی کاران وجود ندارد.

 نحوه کار کردن با تراز کننده کاشی و سرامیک مدل T 

اگر به تصاویر محصول توجه کنید، این محصول دارای دو بخش جدا از هم است. قطعه نخستین تراز کننده کاشی، گیره یا کلیپس است که در این محصول از دو طرف به شکل حرف T انگلیسی است که دلیل نام گذاری محصول هم همین موضوع بوده است و دارای یک پایه فلزی و یک تاج پلاستیکی می باشد. برای نصب تراز کننده کاشی مدل T کاشی ها را کنار هم قرار داده و پس از تنظیم مهره مشکی روی سوزن تی، سوزن یا پایه تی شکل را از بین فاصله دو کاشی وارد کرده و سپس تاج تی شکل تراز کننده را 90 درجه بچرخانید.حالا بدون اینکه سوزن تی شکل تراز کننده بچرخد، مهره مشکی رنگ را به قدری محکم کنید که کاشی ها کنار هم قرار بگیرند. در مرحله آخر، پیش از خشک شدن کامل چسب کاشی ( با توجه به ، با شل کردن مهره مشکی رنگ، دوباره تاج تی شکل را 90 درجه بچرخانید و تراز کننده را از داخل کاشی بیرون بکشید. حالا میتوانید از دیدن نظم و زیبایی به جا مانده لذت ببرید! 

 قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک مدل T

آرپیکو تولید کننده تراز کننده کاشی و سرامیک ( تولید کننده گیره و گوه کاشی )  این محصول را با بهترین کیفیت و مواد اولیه و فرم طراحی و کمترین قیمت تراز کننده کاشی و سرامیک ارائه میکند. برای دریافت لیست قیمت گیره و گوه کاشی و سرامیک ( قیمت کلیپس کاشی ) از طریق راه های ارتباطی ما از جمله واتس اپ و تماس تلفنی با واحد فروش با ما در ارتباط باشید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید