اسپیسر صلیب کاشی سه کاره

صلیب کاشی سه کاره جدید آرپیکو: صلیب کاشی سه کاره نوع جدیدی از انواع صلیب کاشی قدیمی است که دارای چند وجه می باشد و مهمترین مزیت آن را میتوان چند بار مصرف بودن و  امکان استفاده در نقاط سخت تر دانست.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

در این مطلب قصد داریم تا شما را با محصولی جدید یعنی صلیب کاشی سه کاره یا اسپیسر بین کاشی سه کاره آشنا کنیم. این محصول نوع جدیدی از انواع صلیب کاشی قدیمی است که دارای چند وجه می باشد و مهمترین مزیت آن را میتوان چند بار مصرف بودن و  امکان استفاده در نقاط سخت تر دانست. این صلیب کاشی سه کاره به صورت به علاوه+ تی T و خطی قابل استفاده است. برای اشنایی با این محصول کاربردی آرپیکو همراه ما باشید.

یکی از انواع اسپیسر پلاستیکی مورد مصرف در صنعت ساختمان، اسپیسر کاشی است که در بازار با نام هایی مانند اسپیسر صلیبی یا صلیب کاشی هم شناخته میشود.

اسپیسر کاشی قطعه ای سبک، ارزان و کاربردی است که برای اعمال فاصله حین چیدمان کاشی و سرامیک استفاده میگردد. با استفاده از صلیب کاشی که در ابعاد و اندازه های مختلفی با قیمت خرید بسیار مناسب تولید می‌گردد، میتوان بندکشی های بسیار منظمی در سطوح مختلف ساختمان ایجاد کرد. 

اسپیسر کاشی  یا صلیب کاشی باعث زیباترشدن کاشی کاری و ایجاد فاصله همسان بین کاشی ها می شود که می توان از بندهای رنگی میان کاشی  هم برای زیبایی بیشتر استفاده کرد.

 اسپیسر کاشی  یا صلیب کاشی عموما به شکل پلاس (+) یا به علاوه و در سایز فاصله های 1 الی 11 میلیمتر تولید میشود؛ اما صلیب کاشی سه کاره در چهار سایز 1 میلیمتری (صورتی) ، 1.5 میلیمتری(نارنجی) ، 2 میلیمتری(زرد) و 3 میلیمتری (سبز) تولید میشود. بسیاری از فعالان حوزه ساختمان خصوصا استادان کاشی کاری، امروزه صلیب کاشی را یک وسیله الزامی برای نصب کاشی برمیشمارند . اگر شما هم به دنبال قیمت خرید عمده صلیب کاشی از تولید کننده صلیب کاشی هستید از طریق این صفحه و راه های تماس با آرپیکو، تولید کننده صلیب کاشی سه کاره (اسپیسر کاشی سه کاره ) با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های محصول آرپیکو، تولید کننده صلیب کاشی (تولید کننده اسپیسر کاشی  سه کاره) 

  • ایجاد ظاهری فوق العاده زیبا در پایان کار
  • ایجاد درزها و بندهای منظم و گونیا با فواصل یکسان
  • قرار گیری کاشی ها در یک ردیف و ایجاد پوششی یکپارچه
  • سرعت بخشیدن به فاصله گذاری و در نتیجه سرعت در اجرای کاشی کاری
  • وزن سبک و حمل و نقل آسان صلیب ها
  • اقتصادی و ارزان و مقرون به صرفه بودن قیمت صلیب کاشی
  • قابلیت درآوردن صلیب بعد از استفاده و امکان استفاده مجدد
  • امکان به کارگیری در نقاط سخت مانند کنج ها، کناره ها و نقاط خطی

مقدار و روش استفاده از صلیب کاشی ( اسپیسر کاشی) :

روش استفاده از صلیب کاشی به این ترتیب است که در هنگام نصب، ابتدا چسب کاشی روی سطح زیرین اجرا می شود و سپس کاشی اول از یک طرف شاقول شده و نصب می شود، در مرحله بعد صلیب کاشی میان، بند کاشی یا کاشی بعدی قرار می گیرد و کاشی کاری ادامه می یابد و پس از نصب و اتمام کاشی کاری و خشک شدن چسب کاشی و حصول اطمینان از چسبیدن کاشی ها به کف می توان صلیب ها را جدا کرد. انتخاب نوع و سایز صلیب کاشی وابستگی بسیار زیادی به جنس و نوع کاشی شما و مقدار فواصل در نظر گرفته شده دلخواه شما دارد. فروشندگان ابزار کاشی و مصرف کنندگان عزیز میتوانند همه روزه برای مشاوره رایگان در رابطه با نحوه استفاده ، انتخاب یا قیمت صلیب کاشی و سرامیک به صورت عمده یا جزئی، با کارشناسان ما از طریق تلفن یا پیام در واتس آپ تماس حاصل فرمایند.

اسپیسر کاشی و سرامیک یا صلیب کاشی سه کاره با بهترین کیفیت برای استفاده مفید مصرف کنندگان طراحی و تولید شده است.عدم وجود اختلاف اندازه حتی در مقادیر کمتر از نیم میلیمتر، از ویژگی های صلیب کاشی آرپیکو است که دقت فوق العاده ای را برای مصارف هدف ایجاد میکند.
برای کسب اطلاع از قیمت اسپیسر کاشی به طور مستقیم با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس بگیرید یا از قسمت پیام واتس اپ به کارشناس، عبارت قیمت صلیب کاشی را با جزئیات مورد نظر مطرح فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید