اسپیسر یوچیر

اسپیسر یو چیر که در بازار با نام اسپیسر یوفیکس هم شناخته می‌شود، نوعی اسپیسر خاص است که تفاوتی کلیدی با دیگر انواع اسپیسر پلاستیکی بتن دارد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسر یوچیر ( یوفیکس ) است که این محصول را با کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت اسپیسر پلاستیکی ارائه میکند. برای اطلاع از ویژگی ها ، کاربرد و قیمت اسپیسر یوفیکس یا یوچیر ، در ادامه همراه ما باشید.

 کاربرد اسپیسر یوفیکس : 

اسپیسر پلاستیکی یوفیکس جهت استفاده در سازه های با وزن متوسط مانند تیرها ، پوترها ، کف های نیمه سنگین و ... با توان باربری نقطه ای حداکثر 200 کیلوگرم طراحی شده است.

    ویژگی هاو قیمت اسپیسر یوچیر : 

قطعه ای مناسب و پر مصرف است که حالت کرسی داشته و فاقد شاخک های قفل کن می باشد ، لذا برای میلگرد های باقطر متنوع قابل استفاده میباشد. کیفیت فوق العاده و مناسب بودن قیمت اسپیسر یوچیر از جمله مزایای این محصول است.

  مقدار استفاده اسپیسر یو فیکس:

          • اسپیسر یو چیر به صورت عمودی در زیر میلگردها قرار گرفته و به میزان متوسط 4 عدد در دال ها و کف های مسطح استفاده می شود .

           تعداد متوسط 3 عدد در هر متر طول تیرها و پوتر ها به صورتی که در هر ردیف 2عدد به فواصل طولی 60-70 سانتیمتر از یکدیگر قرار میگیرد .

پیشنهاد میشود که در صورت محسابه بار نقطه ای بیش از 200 کیلیوگرم، از اسپیسر هارد فیکس ( اسپیسر سنگین هارد) استفاده کنید.

درباره اسپیسر یوچیر یا اسپیسر یوفیکس :

در برخی کف ها و سقف ها بنا به شرایط و ضوابط موجود، از شبکه های میلگردی بافته شده آماده استفاده می شود که به دلیل وسعت شبکه میلگردی قرار دادن اسپیسرهای معمول که دارای شاخک هستند، زیر میلگردها نسبتاً کار دشواری است. بدین منظور اسپیسر پلاستیکی یو فیکس که فقط یک کرسی نشیمن برای میلگرد است و فاقد شاخک می باشد، طراحی و تولید شده است، که قبل از پهن کردن شبکه میلگردی روی سطح چیده می شود و شبکه میلگردی روی آن قرار می گیرد.

اسپیسر یو فیکس جزء اسپیسرهای با توان باربری متوسط می باشد و توان تحمل بار نقطه ای تا 200 کیلوگرم را دارا می باشد و به دلیل نداشتن شاخک، محدودیتی برای قرار گرفتن میلگرد با قطرهای مختلف روی این اسپیسرها وجود ندارد.

   

اسپیسر یوچیر ، در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی هستید، جهت دریافت لیست قیمت اسپیسر یوفیکس و دیگر اسپیسر های موجود در بازار، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید