اسپیسر کلمپ فیکس (CF) Clamp fix

سایر مجموعه ها:

از اسپیسر های آرماتور بندی، میتوان به اسپیسر کلمپ فیکس clamp fix یا همان cf که به عنوان اسپیسر سبک کلمپ فیکس یا فیکسچر یا حتی مینی فیکس هم در بازار شناخته میشود، اشاره کرد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

از اسپیسر های آرماتور بندی، میتوان به اسپیسر کلمپ فیکس clamp fix یا همان cf که به عنوان اسپیسر سبک کلمپ فیکس یا فیکسچر یا حتی مینی فیکس هم در بازار شناخته میشود، اشاره کرد. در این مطلب به ویژگی‌ها، کاربرد و قیمت اسپیسر کلمپ clamp fix خواهیم پرداخت.

کاربرد اسپیسر کلمپ فیکس: 

اسپیسر کلمپ فیکس در انواع کف‌ها، سقف‌های بافته شده با میلگرد سبک (حرارتی) جهت انواع سقف های کامپوزیتی، سقف های عرشه پولادی، قطعات پیش ساخته بتنی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های اسپیسر مینی فیکس : 

استحکام عالی در صورت استفاده در محل های اصولی- کیفیت عالی از نظر جنس، طراحی و تولید مطابق با استاندارد های بین المللی- مناسب و به صرفه بودن قیمت اسپیسر سبک کلمپ فیکس clamp fix spacer

مقدار استفاده : 

در سقف های سبک مانند وافل و کامپوزیت میزان مصرف 4 عدد در هر متر مربع می باشد

مشخصات فنی فیکسچر یا اسپیسر کلمپ فیکس:

این فاصله نگهدار مخصوص سطوح افقی، جهت استفاده در انواع کف ها، سقف های بافته شده با میلگرد های سبک است.

فیکسچر یا اسپیسر سبک ، بیشتر در سقف های کامپوزیت، قطعات پیش ساخته و نظایر آن استفاده می شود.

کلمپ فیکس ها در کار های سبک معمولا با قطر پایین 16mm و بار نقطه ای تا 25kg مورد استفاده قرار می گیرند. در اینگونه سازه ها به دلخواه وزن شبکه میلگردی و بارهای اجرایی نسبت به سایر اجزا های سازه ای کمتر می باشد و می توان جهت ایجاد پوشش بتنی مناسب برای میلگردها، از اسپیسرهای پلاستیکی کلمپ فیکس استفاده نمود.

عمده مصرف اسپیسرهای کلمپ فیکس در سازه های فولادی با حداکثر قطر میلگرد 12 میلیمتر میباشد.

اسپیسرهای پلاستیکی سبک کلمپ قادر به تحمل بار نقطه ای 25 تا 35 کیلوگرم می باشند که این اختلاف در توان باربری نقطه ای، با کاهش و یا افزایش ارتفاع اسپیسر تغییر خواهد داشت.

مقدار استفاده و قیمت اسپیسر کلمپ فیکس

با قرار دادن فاصله دهنده پلاستیکی  4 عدد در هر متر مربع، انتظارات لازم برطرف خواهد شد. ولی چنانچه سازه ای با شبکه آرماتور بندی متراکم تر و سنگین تر وجود داشته باشد، باید با محاسبه وزن شبکه میلگردی به ازای یک متر مربع و در نظر داشتن توان باربری نقطه ای اسپیسر  کلمپ ، تعداد اسپیسر مورد نیاز برای استفاده در یک متر مربع را به دست آورد.

اسپیسر کلمپ فیکس cf با دو شاخک قفل کن ارتجاعی، در زیر میلگرد هایی با قطر پایین مش های آماده و کمرکش ها قرار گرفته و آن ها را بخوبی نگه میدارد. مقدار مصرف این کاور پلاستیکی 4 عدد در هر متر مربع می شود.

cf jadval

 اسپیسر کلمپ فیکس یکی از بهترین گزینه های انتخاب اسپیسر برای انواع سازه های سبک و فونداسیون های دارای حجم بار نقطه ای کم است. در هر صورت برای انتخاب اسپیسر مناسب سازه میلگردی بتنی خود، باید تحت نظر کارشناس و مهندسین سازه اقدام کنید و در صورتی که اسپیسر کلمپ فیکس انتخاب نهایی شما باشد، میتوانید این محصول را با بهترین کیفیت موجود در بازار از آرپیکو تهیه کنید. 

اسپیسر پلاستیکی سبک مینی فیکس، نسبت به موارد مشابه با وزن و حجم پائین تر طراحی و تولید شده است و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر است.جهت دریافت لیست قیمت اسپیسر کلمپ فیکس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید