اسپیسر ماکسی فیکس

از اسپیسر های آرماتور بندی میتوان به Maxi fix یا همان  اسپیسر متوسط ماکسی فیکس MF که به نام اسپیسر نیمه سنگین هم شناخته میشود، اشاره کرد. در این صفحه به بررسی ویژگی ها، کاربرد، مشخصات فنی و قیمت اسپیسر ماکسی فیکس خواهیم پرداخت.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

کاربرد اسپیسر ماکسی فیکس  : 

سازه های میلگردی با وزن متوسط رو به سبک همانند تیر ها، شناژ ها و کف هایی با وزن متوسط

ویژگی های اسپیسر ماکسی فیکس maxi fix آرپیکو :

استحکام بالا،  کیفیت تضمین شده مطابق با استاندارد های بین المللی، مناسب و به صرفه بودن قیمت اسپیسر ماکسی فیکس 

مقدار استفاده :

  1. فونداسیون ها و کف های متوسط و دال ها: در کف سازی با وزن متوسط و سبک، 4 عدد در هر متر مربع می باشد.
  2. تیر ها و پوترها: 3 عدد در هر متر طول بصورتی که در هر ردیف دو عدد اسپیسر با فاصله 60 تا 70 سانتی متر از هم قرار گیرند.

 

مشخصات فنی اسپیسر ماکسی فیکس maxi fix :

اسپیسر ماکسی فیکس mf برای ایجاد فضای پوشش بتنی در انواع سازه های میلگردی مانند : تیر ها، پوتر ها استفاده می شود. اسپیسر متوسط برای کف هایی با وزن متوسط مورد استفاده قرار میگیرد.

فاصله انداز ماکسی فیکس جهت استفاده در کارهایی با قطر میلگرد از mm 18-14 با بار نقطه ای تا 150kg پیشنهاد می شود.

اسپیسر متوسط ماکسی فیکس  با دو شاخک قفل کن ارتجاعی، در زیر میلگردهای اصلی قرار میگیرد. مقدار مصرف متوسط آن در کف های نیمه سنگین و فونداسیون به تعداد 4 عدد در هر متر مربع است. در تیر ها و پوتر ها هم به تعداد 3 عدد اسپیسر ماکسی فیکس در هر متر طول، بطوری که در هر ردیف دو عدد اسپیسر با فاصله طولی 60 الی 70 سانتیمتر از هم قرار میگیرند، می باشد.

اسپیسر پلاستیکی ماکسی فیکس ، با توجه به طراحی ویژه و توان باربری متوسط خود برای استفاده در سطوح متوسط و نیمه سنگین مانند تیرها ، پوترها ، کف های با وزن متوسط ، کف راه پله ها و سقف های نیمه سنگین طراحی شده است.

اسپیسر ماکسی فیکس maxi fix در بعضی از اجزای سازه ای مانند تیرها ، پوتر ها ، شناژها ، کف راه پله ها ، کف های با وزن متوسط و سقف های با وزن سبک تر، از شبکه های میلگردی با قطر میلگرد 10 الی 22 میلیمتر، بافته می شوند که در شرایط نرمال دارای وزن متوسط سازه ای، نسبت به مقاطع سنگین تر مانند فونداسیون هستند.

 

javdvalMF01

دریافت لیست قیمت اسپیسر ماکسی فیکس از بزرگترین تولید کننده اسپیسر در ایران

شرکت آرپیکو طراح و تولید کننده بهترین انواع اسپیسر بتن ، اسپیسر کاشی ، اسپیسر سرامیک و بسیاری از دیگر متعلقات مربوط به قالب بندی و فونداسیون، بر اساس آیین نامه ها و استانداردهای معتبر جهانی از جمله آیین نامه انجمن بتن بریتانیا، آیین نامه انجمن بتن آلمان، توصیه نامه انجمن فولاد تقویت کننده بتن (CRS) و استانداردهایی مانند استانداردهای تهیه شده توسط موسسه استاندارد بریتانیا و موسسه استاندارد ژاپن است.

برای آشنایی بیشتر با  انواع اسپیسر و محصولات آرپیکو و قیمت اسپیسر بتن ، میتوانید از صفحات این سایت استفاده کرده و یا با کارشناسان ما که آماده مشاوره و پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، تماس بگیرید.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید