اسیپسر فلت فیکس

قرار دادن اسپیسر ها در سطوح نرم و فرو رونده مانند بتن های تازه ریخته شده یا یونولیت های سقفی چالشی است که شرکت آرپیکو با تولید اسپیسر فلت فیکس ، این مساله را مرتفع ساخته است.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر فلت فیکس (FF) Flat fix

 طراحان انواع اسپیسر پلاستیکی بتن، همواره در پی تحقیق برای کشف چالش های مجریان سازه های بتنی حین عملیات فونداسیون و قالب گذاری هستند و قطعاتی را طراحی و تولید میکنند که این مسائل را تا حد زیادی برطرف سازند. یکی از چالش های یاد شده، قرار دادن اسپیسر ها در سطوح نرم و فرو رونده مانند بتن های تازه ریخته شده یا یونولیت های سقفی است که شرکت آرپیکوبه عنوان تولید کننده اسپیسر فلت فیکس ، این مساله را مرتفع ساخته است. برای آگاهی از مشخصات و قیمت اسپیسر فلت فیکس ادامه این مطلب را بخوانید.

 

کاربرد اسپیسر فلت فیکس :

 مناسب برای سطوح نرم و فرو رونده، بتن های تازه ریخته شده و بخش های ضعیف مانند سطوح عایق و سقف های سبک از جنس یونولیت.

کاربرد، ویژگی ها و قیمت اسپیسر فلت فیکس :

عدم ایجاد سوراخ و فرو رفتگی در سطوح نرم و عایق، تعادل و پایداری مناسب، قرار گیری آسان در زیر شبکه های میلگرد- مناسب بودن قیمت اسپیسر فلت فیکس

مقدار استفاده اسپیسر فلت فیکس :

روی سطح نرم و فرو رونده در هر متر مربع 4 عدد

روی یونولیت، 2 عدد در عرض و به فاصله 50 سانتی متر از یکدیگر در طول

 

میلگرد گذاری روی سطوح نرم و فرو رونده، مانند سقف های پوشیده شده از یونولیت، همواره یکی از دغدغه های موجود برای مجریان سازه ها می باشد؛ زیرا اسپیسرهای کارگذاری شده برای این سطوح، معمولاً در اثر حرکت پرسنل کارگاهی و جابجایی مصالح و بتن ریزی، در سطح نرم و فرو رونده موجود فرو رفته و به این ترتیب پوشش یکپارچه زیر شبکه میلگردی رعایت نخواهد شد.

لازم بذکر است که عموماً روی سطوح پوشیده شده با یونولیت، از میلگردهای حرارتی که دارای قطر پایین هستند استفاده می شود. بدین منظور اسپیسر فلت فیکس، که قسمت بالای آن دقیقاً مشابه اسپیسر مینی فیکس یا کلمپ فیمس است، با تفاوت داشتن یک صفحه افقی در زیر اسپیسر، طراحی و تولید گردیده است.

این قطعه روی سطح نرم و فرو رونده به اندازه کافی نشیمنگاه و ایستایی دارد وفرو نخواهد رفت . اسپیسر فلت فیکس قادر به جای دادن میلگرد تا قطر 16 درون شاخک های خود است و با توجه به ارتفاع، قادر به تحمل بار نقطه ای 25 تا 35 کیلوگرم می باشد.

نحوه استفاده از اسپیسر فلت فیکس:

فاصله نگهدار میلگرد فلت فیکس دارای دو شاخک دندانه دار است که به منظور قفل کردن و تثبیت میلگرد داخل اسپیسر تعبیه شده است. پس از قرارگیری میلگرد میان شاخک های اسپیسر و نشستن روی نشیمنگاه ، میلگرد توسط شاخک ها قفل می شود . فاصله نشیمنگاه میلگرد تا کف قالب یا سطح، تعیین کننده پوشش بتنی روی میلگرد خواهد بود. یک صفحه تخت نیز بصورت افقی در زیر اسپیسر فلت فیکس تعبیه شده است که باید روی سطح بصورت کاملاً افقی قرار گیرد تا مانع نفوذ یا فرو رفتن اسپیسر ، به داخل سطوح فرو رونده شود. 

فاصله انداز پلاستیکی فلت فیکس ، در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنیال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی هستید، جهت دریافت لیست قیمت اسپیسر فلت فیکس و دیگر اسپیسر های موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید