اسپیسر فوق سنگین سوپر استرانگ

اسپیسر فوق سنگین سوپر استرانگ

 یکی از انواع اسپیسر پلاستیکی بتن که در سازه های افقی و خصوصا فونداسیون سنگین مورد استفاده قرار میگیرد، اسپیسر سوپر استرانگ است که در بازار با نام هایی مانند اسپیسر فوق سنگین سوپر استرانگ، اسپیسرسنگین سوپر استرانگ و اسپیسر ss  هم شناخته می شود.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر پلاستیکی بتن ، قطعه‌ ای سبک، ارزان و کارآمد است و همانطور که از نامش پیداست، وظیفه فاصله گذاری را در سازه های بتنی به عهده دارد. اسپیسر بتن، این وظیفه را با ایجاد فاصله بین زمین بستر یا قالب بتن و میلگرد های به کار رفته در آن ایفا میکند و بدین ترتیب، میلگرد های فولادی را از مجموعی از آسیب ها از جمله خوردگی و اکسید شدن در امان نگاه میدارد.

برای انواع میلگرد ها و فونداسیون و سازه های بتنی، تنوع زیادی هم از اسپیسر پلاستیکی با توجه به کاربرد های مختلف وجود دارد. در آن دسته از سازه های فوق سنگین افقی که فاصله دهنده هایی مانند اسپیسر هارد فیکس هم قادر به حفظ مقاومت در برابر فشار نقطه ای آن نیستند، اسپیسر پلاستیکی سوپر استرانگ یا اسپیسر فوق سنگین سوپر استرانگ به کار میرود.

کاربرد اسپیسر سوپر استرانگ :

در سازه های سنگین، سازه های دریایی و آرماتوربندی های فوق سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های اسپیسر فوق سنگین سوپر استرانگ :

طراحی منحصر به فرد  استحکام فوق العاده بالا برای کار های بسیار سنگین

قابلیت استفاده در کف های حجیم، درگیری کامل با بتن به دلیل وجود حفره های تو خالی در ساختار اسپیسر، اقتصادی و مقرون به صرفه با توجه به مناسب بودن قیمت اسپیسر سوپر استرانگ در خرید عمده و تکی

مقدار استفاده و قیمت اسپیسر سوپر استرانگ :

در سازه های سنگین مصرف این اسپیسر به میزان مصرف 4 عدد در هر متر مربع می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی اسپیسر سوپر استرانگ، قیمت اسپیسر سوپر استرانگ و نحوه خرید اسپیسر سوپر استرانگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جدول مشخصات فنی:

jadval SS001

شرکت آرپیکو طراح و تولید کننده بهترین انواع اسپیسر بتن ، اسپیسر کاشی ، اسپیسر سرامیک و بسیاری از دیگر متعلقات مربوط به قالب بندی و فونداسیون، بر اساس آیین نامه ها و استانداردهای معتبر جهانی از جمله آیین نامه انجمن بتن بریتانیا، آیین نامه انجمن بتن آلمان، توصیه نامه انجمن فولاد تقویت کننده بتن (CRS) و استانداردهایی مانند استانداردهای تهیه شده توسط موسسه استاندارد بریتانیا و موسسه استاندارد ژاپن است.

برای آشنایی بیشتر با  انواع اسپیسر و محصولات آرپیکو و قیمت اسپیسر بتن ، میتوانید از صفحات این سایت استفاده کرده و یا با کارشناسان ما که آماده مشاوره و پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید