اسپیسر دوبل

یکی از انواع اسپیسر پلاستیکی بتن که در صنعت ساختمان و سازه های افقی مانند فونداسیون به کار می‌رود، اسپیسر دوبل یا به اصطلاحی دیگر دوبل اسپیسر (DS) Double spacer است که به نام هایی مانند دابل فیکس هم در بازار شناخته میشود. در ادامه این مطلب، به ارائه جزئیاتی درباره مشخصات، کاربرد و قیمت اسپیسر دوبل خواهیم پرداخت.

 

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

اسپیسر دوبل را میتوان جهت ایجاد پوشش مناسب در دال های دو مش مورد استفاده قرار داد. اسپیسر دوبل از دو قطعه نری و مادگی تشکیل شده است.
اسپیسر دابل فیکس در اندازه های مختلف تولید می شود. تعداد استفاده از  اسپیسر دوبل در دال بتنی 4 عدد در متر مربع می باشند. اسپیسر دابل فیکس یک قطعه منحصر به فرد و کارآمد برای ایجاد پوشش بتنی در دال های بتنی دو شبکه می باشد. این اسپیسر از دو بخش پایه (مادگی) و هد (نری) تشکیل شده است و برای استفاده باید روی هم مونتاژ شوند. 

کاربرد اسپیسر دوبل ( دابل فیکس ) : 

برای رعایت پوشش میلگرد ها در سازه هایی مانند دال ها دیوار ها،  پی ها و سایر اجسام بتنی قابل استفاده بوده و در پروژه هایی نظیر سد و تونل و سایر ساختمان ها و همچنین سازه های دو مش مثل کف سازی های قوی نیز استفاده می شود به همین خاطر به اسپیسر دوبل، اسپیسر دو شبکه هم گفته میشود.

ویژگی ها و قیمت اسپیسر دوبل double spacer :

قابلیت پوشش 30 میلیمتر برای مش های تحتانی نگهداری مش های فوقانی در ارتفاع 80 الی 150 میلیمتر، قرار گیری میلگرد تا سایز 28 بر روی پایه. مناسب بودن قیمت اسپیسر دوبل

مقدار استفاده: برای کف های دو مش در هر متر مربع از حداقل 4 عدد اسپیسر دوبل استفاده می شود.

برای دریافت لیست قیمت اسپیسر دوبل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


آرپیکو تولید کننده با کیفیت ترین اسپیسر بتن و اسپیسر کاشی و سرامیک در ایران

شرکت آرپیکو طراح و تولید کننده بهترین انواع اسپیسر بتن ، اسپیسر کاشی ، اسپیسر سرامیک و بسیاری از دیگر متعلقات مربوط به قالب بندی و فونداسیون، بر اساس آیین نامه ها و استانداردهای معتبر جهانی از جمله آیین نامه انجمن بتن بریتانیا، آیین نامه انجمن بتن آلمان، توصیه نامه انجمن فولاد تقویت کننده بتن (CRS) و استانداردهایی مانند استانداردهای تهیه شده توسط موسسه استاندارد بریتانیا و موسسه استاندارد ژاپن است.

برای آشنایی بیشتر با  انواع اسپیسر و محصولات آرپیکو و قیمت اسپیسر بتن ، میتوانید از صفحات این سایت استفاده کرده و یا با کارشناسان ما که آماده مشاوره و پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید