واسطه میان بولت

واسطه میان بولت

سایر مجموعه ها:

یکی از قطعات کمکی قالب بندی بتن که بسیار کاربردی و گاهی الزامی شمرده میشود، واسطه میان بولت آب بند (ساپورت آب بند ) است که در واقع در قسمت میانی میان بولت نصب میشود.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

واسطه میان بولت

یکی از قطعات کمکی قالب بندی بتن که بسیار کاربردی و گاهی الزامی شمرده میشود، واسطه میان بولت آب بند (ساپورت آب بند ) است که در واقع در قسمت میانی میان بولت نصب میشود. شرکت آرپیکو به عنوان تولید کننده قطعات کمکی قالب بندی بتن ، این محصول را با کیفیت عالی طراحی و تولید کرده است. برای اطلاع از کاربرد و قیمت واسطه میان بولت ، ادامه این مطلب را دنبال کنید.

 

کاربرد، ویژگی ها و قیمت واسطه میان بولت:

واسطه میان بولت آب بند ، روی لوله آجدار در میانه‌ی میان بولت آب بند نصب میگردد و وظایفی از جمله تقویت توان آب بندی میان بولت و افزایش استحکام میان بولت آب بند را به عهده دارد. ذرات آب که ممکن است از کناره های میان بولت آب بند نفوذ کنند، طی چندین مرحله با موانعی که ساپورت آب بند برای آنها ایجاد میکند، متوقف میشوند و واسطه میان بولت هم در این کار سهمی به عهده میگیرد و بدین صورت با اضافه کردن این قطعه به میان بولت آب بند، تقویت قابل توجهی در قدرت آب بندی آن ایجاد میگردد.

علاوه بر این کاربرد، واسطه میان بولت نقش قابل توجهی در افزایش استحکام ساپورت آب بند دارد؛ خصوصا برای ساپورت های با طول بالا که لوله آجدار بلندی دارند و طول زیاد، شکنندگی در برابر فشار بتن را به همراه می‌آورد.  

ویژگی ها :

وجود شیار هایی که باعث درگیری بهتر با بتن می شود، کیفیت تولید و مواد اولیه مرغوب، مناسب بودن قیمت واسطه میان بولت ( قیمت واسطه ساپورت آب بند ) 

مقدار استفاده :

به ازای هر لوله آجدار یک عدد

بسته های واسطه میان بولت jadvalvaseteh

واسطه ساپورت آب بند ( واسطه میان بلت آب بند ) پلاستیکی در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت واسطه ساپورت آب بند ( قیمت واسطه میان بلت آب بند ) و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

 قیمت خرید واسطه ساپورت آب بند (قیمت خرید واسطه میان بلت آب بند ) 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید