مخروطی ساپورت

مخروطی ساپورت

سایر مجموعه ها:

مخروطی میان بولت آب بند پلاستیکی ، یکی از قطعات کمکی قالب بندی بتن است که استفاده از آن الزامی بوده و در نتیجه نیاز زیادی به آن در صنعت ساختمان و قالب بندی بتن وجود دارد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

مخروطی

یکی از قطعات کمکی قالب بندی بتن که استفاده از آن الزامی بوده و در نتیجه نیاز زیادی به آن در صنعت ساختمان و قالب بندی بتن وجود دارد، مخروطی انتهای میان بولت آب بند است. میان بولت آب بند، خود از هشت قطعه مجزا تشکیل شده که دو مورد از آن مربوط به مخروطی میان بولت آب بند است و این محصول در دو سمت آن قرار میگیرد.

مخروطی میان بولت آب بند پلاستیکی ، پس از اجرای بتن و قالب برداری ، توسط انبر دست از داخل بتن بیرون کشیده می شود ، تا استاپرها در سوراخ رابط ساپورت جا زده شوند. لازم به ذکر است که نیاز است برای آب بندی محل خالی شده در اثر برداشتن، مخروطی ساپورت پلاستیکی ، آن را توسط مخلوط گروت سیمانی و چسب بتن پر نمود .

 

کاربرد، ویژگی ها و قیمت مخروطی میان بولت آب بند:

دو سمت انتهایی میان بولت نصب می شود. استفاده از مخروطی پلاستیکی در دو سر میان بولت آب بند پلاستیکی الزامی است و در صورت عدم استفاده، امکان جا زدن استاپر، وجود ندارد. علاوه بر این، در صورت عدم استفاده از مخروطی میان بولت پلاستیکی، شیره بتن از سوراخ قالبها خارج خواهد شد و بتن دچار ضعف مقاومت نقطه ای خواهد شد.

ویژگی های مخروطی :

پس از بتن ریزی و جدا کردن مخروطی ها چندین بار قابل استفاده می باشند. کیفیت عالی و مناسب بودن قیمت مخروطی میان بولت آب بند

مقدار استفاده :

 به ازای هر سمت لوله آجدار یک عدد مخروطی میان بولت آب بند


جدول مشخصات مخروطی میان بولت آب بند

 

مخروطی میان بولت آب بند در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت مخروطی و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

 قیمت خرید مخروطی ساپورت

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید