لوله آجدار

لوله آجدار

سایر مجموعه ها:

یکی از محصولاتی که در صنعت ساختمان و تاسیسات، همچنین قالب بندی بتن و فرایند های بولت گذاری کاربرد دارد، لوله آجدار پی وی سی یا  plastic pipe است.

 

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

لوله آجدار Pipe 

یکی از محصولاتی که در صنعت ساختمان و تاسیسات، همچنین قالب بندی بتن و فرایند های بولت گذاری کاربرد دارد، لوله آجدار پی وی سی یا  plastic pipe است. شرکت آرپیکو به عنوان تولید کننده لوله آجدار پلاستیکی ، این محصول را با بهترین کیفیت ممکن تولید و عرضه می کند. جهت اطلاع از ویژگی ها و قیمت خرید لوله آجدار پلاستیکی ادامه مطلب را بخوانید.

لوله آجدار پلاستیکی مخصوص عبور بلت در قالب بندی بتن

لوله آجدار از جنس UPVC تولید و عرضه می شود  که بطور عمده مصارف گوناگونی در صنایع ساختمان و تاسیسات دارد . لوله آجدار پلاستیکی با قطر 25 میلیمتر و ضخامت گوشت 1.8 میلیمتر تولید می شود ، که بنا بر سفارش ضخامت گوشت بدنه قابل تغییر است .

لوله پلاستیکی توسط دستگاه مخصوصی حرارتی – فشاری آج زنی می شود تا هنگام استفاده در بتن ، درگیری بیشتری با بتن ، به لحاظ داشتن آج ، داشته باشد .

لوله آجدار پلاستیکی به طور گسترده ، به عنوان قطعه واسطه میان بولت آب بند و غلاف دو سر مخروط مورد مصرف قرار می گیرد و در مواردی که آب بندی محل عبور بلت از داخل بتن حایز اهمیت نمی باشد، بصورت خالص ، به عنوان غلافی جهت عبور بولت کاربرد دارد.

کاربرد، ویژگی ها و قیمت خرید لوله آجدار :

قطعه میانی ساپورت آب بند می باشد و طول میان بولت آب بند به وسیله آن مقیاس می شود.

آجدار بودن سطح لوله و ایجاد درگیری بهتری با بتن ، کیفیت تولید بسیار عالی ، مناسب بودن قیمت لوله آجدار 

مقدار استفاده :

یک عدد در هر مجموعه میان بولت آب بند.

لوله آجدار پلاستیکی در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت لوله آجدار و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

 قیمت خرید لوله آجدار

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید