قوطی کلید و پریز

قوطی کلید و پریز

سایر مجموعه ها:

به منظور تعیین و جایگذاری محل جزئیات انتصابی در پیکره دیوار ها و در میان قالب های بتنی، لوله ها و قوطی هایی مانند قوطی کلید و پریز برق پلاستیکی استفاده میشوند که نقاط خالی مشخص شده برای برق کشی را مهیا می سازند.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

قوطی کلید پریز پلاستیکی (SB) switch box

در علم مهندسی ساختمان و هنگام نقشه کشی دقیق سازه های مختلف، نقاط مهمی که جزئیات ساختمان در آنها نصب و اجرا می شود نیز تعیین می گردند. یکی از این نقاط محل نصب کلید و پریز برق در جای جای واحد هاست. به منظور تعیین و جایگذاری این محل ها در پیکره دیوار ها و در میان قالب های بتنی، لوله ها و قوطی هایی مانند قوطی کلید و پریز پلاستیکی استفاده میشوند که نقاط خالی مشخص شده برای برق کشی را مهیا می سازند. شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسر پلاستیکی بتن و تولید کننده قوطی کلید و پریز پلاستیکی است و در این مطلب، به ویژگی ها و قیمت خرید عمده قوطی کلید و پریز پلاستیکی خواهیم پرداخت.

کاربرد قوطی کلید پریز پلاستیکی :

استفاده در انواع سازه های بتنی برای نصب کلید و پریز و تقسیم های برق. (عدم استفاده از این قوطی قبل از بتن ریزی میتواند هزینه های سنگینی را برای  حفر محل نصب کلید و پریز ها را به دنبال داشته باشد.)

ویژگی هاو قیمت خرید عمده قوطی کلید و پریز پلاستیکی :

دارای در پوش که مانع ورود شیره ی بتن به داخل می شود، کیفیت تولید و استحکام عالی به واسطه استفاده از مواد اولیه مرغوب و طراحی متناسب با نیاز دقیق مشتریان گرامی برای نصب در انواع اماکن لازم - مناسب بودن قیمت قوطی کلید و پریز 

مقدار استفاده قوطی کلید و پریز:

با توجه به نقشه برق و تعداد کلید وپریز های لازم برای برق و تلفن مشخص می شود.

مشخصات بسته قوطی کلید پریز (SB)

jadvalGhotiSB

قوطی کلید و پریز پلاستیکی شرکت آرپیکو در چارچوب استاندارد های بین المللی و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و قطعات پلاستیکی قالب بندی بتن مانند قوطی کلید و پریز هستید، جهت دریافت لیست قیمت خرید قوطی کلید و پریز و دیگر قطعه های مرتبط، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید