ساپورت دو سر مخروط ( میان بولت ساده)

ساپورت دو سر مخروط ( میان بولت ساده)

سایر مجموعه ها:

برای بکارگیری و خروج بولت از بتن بعد از انجام عملیات، باید از ساپورت دوسر مخروط ( میان بولت ساده) که با نام های غلاف دو سر مخروط پلاستیکی یا کاور عبور بلت هم شناخته میشود، استفاده کرد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

ساپورت دو سر مخروط (SCB) Sleeve and cone for bolt

یکی از قطعات مهمی که در قالب بندی بتن برای مهار قالب در برابر فشار بتن استفاده می شود بولت ها هستند که برای بکارگیری و خروج آنها از بتن بعد از انجام عملیات، باید از ساپورت دوسر مخروط که با نام های غلاف دو سر مخروط پلاستیکی یا کاور عبور بلت هم شناخته میشود، استفاده کرد. شرکت آرپیکو تولید کننده اسپیسر پلاستیکی بتن و انواع قطعات کمکی قالب بندی بتن می باشد که بیشترین کیفیت را توام با مناسب ترین قیمت ساپورت دو سر مخروط ارائه میکند. برای اطلاع از مشخصات و قیمت ساپورت دو سر مخروط ، ادامه این مطلب را دنبال کنید.

 

کاربرد، ویژگی هاو قیمت ساپورت دو سر مخروط (میان بولت ساده) :

قالب گیری دیواره های بتنی برای عبور، تنظیم فاصله دو قالب. تسهیل استخراج بلت از داخل دیواره بتنی بعد از قالب گیری - ایجاد فاصله ی مناسب بین دیواره دو قالب، افزایش سرعت کار، جلوگیری از خروج شیره بتن از محل سوراخ های قالب های بتنی، صرفه اقتصادی با توجه به مناسب بودن قیمت ساپورت دوسر مخروط

مقدار استفاده :

با توجه به تعداد سوراخ های قالب که قرار است از میان آن ها بولت عبور کند تعیین می شود.

ساپورت دو سر مخروط :

استفاده از بلت و تجهیزات مهاری، برای قالب بندی بتن امری ضروری است . در صورت عدم مهار قالب بندی بتن با بولت و مهره و واشر و سایر ملحقات ، در هنگام بتن ریزی ، فشار هیدرواستاتیکی بتن موجب از هم گسیخته شدن قالبها و ایجاد ضرر جدی به سازه می شود . بدین منظور وجود بولت جهت قالب بندی امری لازم الاجرا است .

چنانچه بولت به تنهایی و بدون هیچ پوششی داخل قالبها قرار گیرد، پس از بتن ریزی خروج بولت از داخل بتن کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود . در بیشتر مواقع مجبور می شوند قسمتی از بولت که داخل بتن مانده را همانجا بگذارند و قسمت بیرون زده را توسط سنگ فرز ببرند که خود این کار، اشتباه است و راهی برای انتقال خوردگی به داخل بتن ایجاد خواهد کرد.

جهت حل این معضل ، ساپورت دوسر مخروط ( غلاف دو سر مخروط پلاستیکی )  یا کاور عبور بولت، طراحی و تولید شده است . این محصول قطعه ای ارزان و کارآمد است و بولت به راحتی از داخل آن عبور می کند و پس از اتمام بتن ریزی و باز نمودن قالبها ، بولت ها به راحتی و بدون کوچکترین آسیبی از داخل بتن خارج می شوند .

از دیگر مزایای استفاده از کاور بولت یا غلاف دو سر مخروط جهت عبور بلت، این است که مانع از خروج شیره بتن از محل سوراخ قالب می شود. لازم بذکر است استفاده از کاور پلاستیکی بلت فقط برای دیوارهایی مناسب است که صرفاً پوششی برای بولت مدنظر باشد و آب بندی سوراخ به جای مانده پس از قالب برداری مد نظر نباشد.

جدول مشخصات بسته (SCB)

 jadvalSCB1

ساپورت دوسر مخروط ( غلاف دو سر مخروط پلاستیکی )  در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و محصولات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت ساپورت دوسر مخروط ( قیمت غلاف دو سر مخروط پلاستیکی ) و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید