رابط پروانه ای ( مخصوص میان بولت آب بند)

رابط پروانه ای ( مخصوص میان بولت آب بند)

سایر مجموعه ها:

رابط پروانه ای میان بولت آب بند قطعه ای الزامی است که در هنگام مونتاژ میان بولت از یک سو به لوله آجدار پلاستیکی و از سویی دیگر به مخروطی پلاستیکی میان بولت اتصال پیدا می کند.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

رابط پروانه ای ( مخصوص میان بولت آب بند)

پروانه ای میان بولت آب بند، قطعه ای الزامی است که در هنگام مونتاژ ساپورت از یک سو به لوله آجدار پلاستیکی و از سویی دیگر به مخروطی پلاستیکی میان بولت اتصال پیدا می‌کند. این محصول را گاهی در بازار قرقره ای میان بولت آب بند هم می‌نامند که دلیل این نام گذاری شباهت این قطعه به قرقره های اهرمی است و باعث شده تا گاهی به جای پروانه‌ای به قرقره ای میان بولت آب بند نامیده شود.  شرکت آرپیکو تولید کننده پروانه‌ای ساپورت آب بند با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پروانه‌ای میان بولت آب بند است. برای کسب اطلاع از قیمت پروانه ای میان بولت آب بند ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

پروانه ای میان بولت آب بند قطعه ای پلاستیکی است که اصطلاحا به آن قرقره ای یا اندفیکس میان بلت هم گفته می شود . پروانه ای ساپورت آب بند ، قطعه واسطه میانی ، بین مخروطی میان بلت و لوله آجدار است که در ساختار تولید میان بلت آب بند پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد . علت طراحی ظاهر پروانه ای میان بولت آب  آب بند پلاستیکی یا اندفیکس، به شکل قرقره یا پروانه ، برای درگیری بهتر و قوی تر با بتن می باشد . پروانه ای ساپورت آب بند پس از اتمام بتن ریزی داخل بتن باقی می ماند .

حذف پروانه ای ، از ساختار ساپورت آب بند پلاستیکی ، موجب دفرمه شدن لوله آجدار پلاستیکی و در نتیجه ، عدم جا رفتن صحیح استاپرها ، برای آب بندی سوراخ به جای مانده از عبور بلت خواهد شد.

کاربرد، ویژگی ها و قیمت  پروانه ای میان بولت آب بند :

واسطه بین مخروطی و لوله آجدار. در هنگام مونتاژ ساپورت ،  از یک سو به لوله آجدار پلاستیکی و از سویی دیگر به مخروطی پلاستیکی ساپورت اتصال پیدا می کند.

ویژگی پروانه ای میان بولت آب بند

جلوگیری از دفرمه شدن لوله آجدار، کیفیت فوق العاده تولید، مناسب بودن قیمت پروانه ای میان بولت آب بند

مقدار استفاده :

به ازای هر لوله آجدار دو عدد.

جدول مشخصات بسته پروانه ای

پروانه ای میان بولت آب بند در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و قطعات کمکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت پروانه ای ساپورت آب بند و دیگر محصولات موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید