درپوش قالب استاپین

درپوش قالب استاپین

سایر مجموعه ها:

ازین قطعه برای پر کردن سوراخ های اضافه موجود در دیواره های قالب های فلزی و جلوگیری از خروج شیره بتن استفاده می شود.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

در پوش قالب استاپین (ST) Stopin

درپوش سوراخ قالب: قالب بندی بتن کاری پیچیده و تخصصی است و برای انجام عملیات مختلف قالب بندی ، تجهیزات و متعلقات گوناگونی الزامی است. شرکت آرپیکو  علاوه بر این محصول تولید کننده اسپیسر و قطعات پلاستیکی قالب بندی بتن ، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد. در این مطلب به ویژگی ها و قیمت درپوش قالب بتن استاپین stopin خواهیم پرداخت.

درپوش سوراخ قالب چیست؟

در تکنولوژی قالب بندی بتن تمهیدات و نکاتی وجود دارد که باید رعایت شود . از جمله این تمهیدات، می توان به عبور بلت از داخل قالبهای بتنی اشاره نمود .

برای عبور بلت باید روی سطح قالبهای فلزی سوراخی با قطر 21 الی 22 میلیمتر ایجاد شود که بلت از داخل آن عبور نموده و از سوراخ قالب روبرو خارج شود . در نهایت دو طرف قالب توسط مهارها و واشرها و مهره ها بسته شود تا در هنگام بتن ریزی ، در اثر فشارهای هیدرواستاتیکی بتن به عنوان یک سیال قالب ها از هم گسیخته نشود . همانطور که واضح است قالبهای فلزی بیش از 50 بار قابل استفاده هستند و ممکن است در پروژه بعدی قالب های سوراخ دار ، مشکل ساز شود و موجب خروج بتن و شیره بتن شوند.

برای حل این مشکل و امکان استفاده از قالبهای سوراخدار در مقاطعی که نیاز به عبور بلت وجود ندارد از قطعه ای ساده و کارآمد به نام درپوش قالب یا استاپین استفاده می شود که از جنس پلاستیک ساخته می شود. به درپوش قالب اصطلاحا کورکن سوراخ قالب نیز گفته می شود. این قطعه ساده و مقرون به صرفه باعث می شود تا از قالبهای سوراخدار بتوانیم در نقاطی که نیاز به عبور بلت وجود ندارد نیز استفاده کنیم.

کاربرد :

ازین قطعه برای پر کردن سوراخ های اضافه موجود در دیواره های قالب های فلزی و جلوگیری از خروج شیره بتن استفاده می شود.

ویژگی :

جلوگیری از خروج شیره بتن ، این امکان را به وجود می اورد تا نیازی به تعویض و جا به جایی قالب های سوراخ دار نباشد-قطعه ای سبک و مقرون به صرفه به دلیل مناسب بودن قیمت درپوش قالب ( استاپین stopin )

مقدار استفاده :

به اندازه سوراخ هایی که در قالب های فلزی بتن قصد عبور بولت از آنها را نداریم باید از درپوش استفاده کنیم.


مشخصات بسته در پوش قالب (ST)

jadvalDarposhST

درپوش قالب استاپین در چارچوب استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است. اگر به دنبال تولید کننده اسپیسر پلاستیکی و دیگر قطعات پلاستیکی قالب بندی بتن هستید، جهت دریافت لیست قیمت درپوش سوراخ قالب و دیگر اسپیسر های موجود در بازار، با کارشناسان ما در شرکت آرپیکو تماس حاصل فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید