گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون

سایر مجموعه ها:

گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون ابزاری کاربردیست که جهت در آوردن فرم های هندسی خاص و ناگونیا  و همچنین محل  دقیق لوله های تاسیساتی مورد استفاده قرار میگیرد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون آرپیکو جهت در آوردن فرم های هندسی خاص و ناگونیا و همچنین محل  دقیق لوله های تاسیساتی مورد استفاده قرار میگیرد و با شل و سفت کردن پیچ ها می‌توان آن را در وضعیت های مختلف هندسی قرار داد ، این شابلون از 6 بازوی 15 سانتی متری و یک کلگی شابلون لوله ساخته شده است.

گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون ابزاری کارآمد در دست کاشیکاران خواهد بود تا محل خروج لوله های مربوط به شیرآلات و ... را با دقت و ظرافت بیشتری مشخص نمایند. با حذف شابلون لوله از  گونیا متر ، یک خط کش 6 بازو خواهیم داشت که به کمک آن می توان انواع فرمهای هندسی را کپی برداری و اجرا نمود و همچنین به راحتی فرمهای پیچیده را الگو برداری و روی قطعه اجرا نمود. در صورت نیاز امکان کم کردن یا اضافه نمودن یک یا چند بازو به سیستم وجود دارد تا بتوان از آن در مقاطع بزرگتر استفاده نمود.

کاربرد گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون

 کاربرد گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون به چه صورت می باشد؟

  • مناسب برای استفاده توسط متخصصان تأسیسات
  • به عنوان ابزار حرفه ای برای نصابان کاشی و سرامیک
  • مناسب برای استفاده توسط نجاران و کابینت سازان و ...
  • مناسب برای استفاده در مصارف داخلی
  • دارای حداقل دقت اندازه گیری 1 میلیمتر

مشخصات فنی گونیا متر 6 بازوی x900 تک شابلون

 مشخصات فنی گونیامتر 6بازوی x900 تک شابلون چیست؟ 

  • دارای 6 عدد خط کش 15 سانتی مدرج شده بر اساس سیستم متریک و اینچی
  • دارای یگ شابلون مخصوص لوله در یک طرف
  • دارای پیچ و مهره فلکه ای با امکان باز و بسته شدن آسان و بدون نیاز به آچار و انبر
  • دارای حداقل دقت اندازه گیری 1 میلیمتر

نحوه استفاده از گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون

 روش صحیح استفاده از گونیا متر6 بازوی x900 تک شابلون چگونه است؟

با شل و سفت نمودن پیچ فلکه ای شکل، وضعیت خط کش ها را در وضعیت دلخواه قرار دهید و توسط شابلون مخصوص لوله، محل دقیق لوله ها را کپی برداری نمائید. سپس گونیامتر را به روی کاشی یا سرامیک و ... انتقال داده و پس از ترسیم شکل روی قطعه، آن را برش دهید و سپس قطعه را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. از این ابزار می توان به عنوان یک ابزار کپی بردار خطی نیز استفاده نمود.

آرپیکو تولیدکننده انواع ابزار کاشی کاری از جمله گونیا متر یا شابلون لوله با بهترین کیفیت موجود در بازار است که این محصول را با مناسب ترین قیمت شابلون لوله (قیمت گونیا متر) در بازار ارائه میکند. هم اکنون میتوانید جهت استعلام قیمت محصولات یا مشاوره رایگان انتخاب محصول با کارشناسان آرپیکو تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید