گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون

سایر مجموعه ها:

گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون که در واقع شابلون دوبل لوله نیز می باشد از 5 بازوی خط کشی 15 و25 سانتی متری و دو عدد شابلون لوله در طرفین تشکیل شده است.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

این تیپ گونیا متر که شابلون دوبل لوله نیز می باشد از 5 بازو شامل یک خط کش 25 سانتی مدرج در وسط و دو خط کش مدرج 15 سانتی در طرفین تشکیل شده است و در نهایت در دو طرفین 2 عدد شابلون لوله جای گذاری شده است تا بتوان بصورت همزمان محل دو لوله را کپی برداری نمود و روی سطح مورد نظر اجرا نمود.

این تیپ از گونیا متر که دارای 5 بازو و 2 عدد شابلون لوله است بسیار کاربردی و ابزاری کارآمد در دست کاشیکاران، لوله کش ها و کابینت سازان و ... می باشد. این محصول به لحاظ داشتن بازوهای بیشتر امکان کپی برداری و الگوبرداری از نقاط دور از دسترس را آسان تر می کند.

گونیا متر 5 بازو با 2 شابلون لوله برای سطوح نسبتاً بزرگ مناسب می باشند و علاوه بر مصارفی که از گونیا متر معمولی می توان نمود، امکان کپی برداری همزمان از دو لوله را امکان پذیر می نماید.

قطعات متشکله این ابزار کارآمد توسط 6 پیچ و مهره فلکه ای به یکدیگر بسته میشوند و به راحتی با شل و سفت کردن پیچ فلکه ای می توان آن را در وضعیت های مختلف قرار داد. با حذف دو شابلون لوله از طرفین گونیا متر ، یک خط کش زاویه یاب یا گونیا متر 5 بازو ایجاد خواهد شد که به راحتی می توان توسط آن انواع فرمهای هندسی مانند لوزی، مثلث، مربع و مستطیل را کپی برداری و اجرا نمود.

همچنین در این حالت می توان بسیاری از کپی برداری های طولی و دور از دسترس را به راحتی انجام داد. لازم بذکر است که با در اختیار داشتن یک عدد گونیا متر 5 بازو با دو شابلون لوله میتوان با کم و اضافه نمودن قطعات به کمک باز و بسته کردن پیچ و مهره ها، مدل های مختلفی از گونیا متر بصورت تک شابلون لوله یا دو شابلون لوله و یا بدون شابلون لوله ایجاد نمود.

کاربردهای گونیا متر 5 بازو x850 دو شابلون

کاربردهای گونیامتر 5 بازو x850 دو شابلون به چه شکل می باشد؟

  • مناسب برای استفاده توسط متخصصان تأسیسات
  • به عنوان ابزار حرفه ای برای نصابان کاشی و سرامیک
  • مناسب برای استفاده توسط نجاران و کابینت سازان و ...
  • مناسب برای استفاده در مصارف داخلی

نحوه استفاده گونیا متر 5 بازوx850 دو شابلون

نحوه استفاده گونیا متر 5 بازوx850 دو شابلون به چه صورت می باشد؟

با شل و سفت نمودن پیچ فلکه ای شکل، وضعیت خط کش ها را در وضعیت دلخواه قرار دهید و توسط شابلون های مخصوص لوله، محل دقیق لوله ها را کپی برداری نمائید. سپس گونیامتر را به روی کاشی یا سرامیک و ... انتقال داده و پس از ترسیم شکل روی قطعه، آن را برش دهید و سپس قطعه را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. از این ابزار می توان به عنوان یک ابزار کپی بردار خطی نیز استفاده نمود.

آرپیکو تولیدکننده انواع ابزار کاشی کاری از جمله گونیا متر یا شابلون لوله با بهترین کیفیت موجود در بازار است که این محصول را با مناسب ترین قیمت شابلون لوله (قیمت گونیا متر) در بازار ارائه میکند. هم اکنون میتوانید جهت استعلام قیمت محصولات یا مشاوره رایگان انتخاب محصول با کارشناسان آرپیکو تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید