گونیا متر 3 بازو X750 دو شابلون

سایر مجموعه ها:

گونیا متر 3 بازو با دو شابلون لوله محصولی کاربردی از آرپیکو متشکل از 3 خط کش مدرج 25 سانتی در امتداد یکدیگر و متصل با پیچ و مهره فلکه ای و 2 عدد شابلون لوله در طرفین می باشد.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

گونیا متر 3 بازوی دو شابلون آرپیکو از 3 خط کش مدرج 25 سانتی که در امتداد هم توسط پیچ و مهره فلکه ای بسته شده اند و در طرفین 2 عدد شابلون لوله قرار گرفته است، تشکیل شده است. این تیپ از گونیا متر یکی از پر مصرف ترین نوع شابلون های کپی برداری و الگو برداری می باشد و عموماً برای کاشی و سرامیک ها با  ابعاد 30 *30 تا 50*50 مناسب می باشد.

در این سیستم به لحاظ وجود دو شابلون مخصوص لوله، امکان کپی برداری و الگو برداری محل دقیق شیرآلات دیواری دوبل، بصورت همزمان امکان پذیر است. قطعات تشکیل دهنده گونیا متر 3 بازوی دو شابلون توسط 4 دست پیچ و مهره فلکه ای به هم متصل شده است و به راحتی می توان با شل و سفت کردن پیچ ها گونیا متر شابلون لوله را در وضعیتهای مختلف قرار داد و از وضعیت موجود الگو برداری و کپی برداری نمود و روی قطعه کار اجرا نمود.

گونیا متر 3 بازو با دو شابلون لوله ابزاری کارآمد در دست کاشیکاران خواهد بود تا محل خروج لوله های مربوط به شیرآلات و ... را با دقت و ظرافت بیشتری مشخص نمایند. با حذف دو عدد شابلون لوله از طرفین گونیا متر دو شابلون، یک خط کش 3 بازو خواهیم داشت که به کمک آن می توان انواع فرمهای هندسی را کپی برداری و اجرا نمود و همچنین به راحتی فرمهای پیچیده را الگو برداری و روی قطعه اجرا نمود. در صورت نیاز امکان اضافه نمودن یک یا چند بازو به سیستم وجود دارد تا بتوان از آن در مقاطع بزرگتر استفاده نمود.

کاربرد گونیا متر 3 بازو X750   دو شابلون

 کاربرد گونیامتر 3 بازو x750 دوشابلون به چه صورت می باشد؟

  • مناسب برای استفاده توسط متخصصان تأسیسات
  • به عنوان ابزار حرفه ای برای نصابان کاشی و سرامیک
  • مناسب برای استفاده توسط نجاران و کابینت سازان و ...
  • مناسب برای استفاده در مصارف داخلی
  • دارای حداقل دقت اندازه گیری 1 میلیمتر

 

مشخصات فنی گونیامتر 3 بازو x750 دوشابلون

 مشخصات فنی گونیامتر 3 بازو x750 دوشابلون چیست؟ 

  • دارای 3 عدد خط کش 25 سانتی مدرج شده بر اساس سیستم متریک و اینچی
  • دارای دو شابلون مخصوص لوله در طرفین
  • دارای 4 ست پیچ و مهره فلکه ای با امکان باز و بسته شدن آسان و بدون نیاز به آچار و انبر
  • دارای حداقل دقت اندازه گیری 1 میلیمتر

نحوه استفاده از گونیا متر 3 بازو X750  دو شابلون

 روش صحیح استفاده از گونیامتر 3 بازو x750 دوشابلون چگونه است؟

با شل و سفت نمودن پیچ فلکه ای شکل، وضعیت خط کش ها را در وضعیت دلخواه قرار دهید و توسط شابلون های مخصوص لوله، محل دقیق لوله ها را کپی برداری نمائید. سپس گونیامتر را به روی کاشی یا سرامیک و ... انتقال داده و پس از ترسیم شکل روی قطعه، آن را برش دهید و سپس قطعه را در محل مورد نظر جای گذاری نمائید. از این ابزار می توان به عنوان یک ابزار کپی بردار خطی نیز استفاده نمود.

آرپیکو تولیدکننده انواع ابزار کاشی کاری از جمله گونیا متر یا شابلون لوله با بهترین کیفیت موجود در بازار است که این محصول را با مناسب ترین قیمت شابلون لوله (قیمت گونیا متر) در بازار ارائه میکند. هم اکنون میتوانید جهت استعلام قیمت محصولات یا مشاوره رایگان انتخاب محصول با کارشناسان آرپیکو تماس بگیرید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید