لیسه شانه ای پلاستیکی مدل U و V

سایر مجموعه ها:

لیسه شانه ای پلاستیکی  دارای دو شکل دندانه‌ای U و V محصولی کارآمد در دسته ابزار کاشیکاری است که از آن برای مسطح کردن و فرم دهی ملات و مواد اضافی  روی سطح استفاده میشود.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

لیسه شانه ای پلاستیکی یکی از ابزار های کارآمد کاشیکاری است که از آن برای مسطح کردن و فرم دهی ملات و مواد اضافی  روی سطح استفاده میشود و همچنین در زمان کوتینگ قطعات مانند پهن کردن مخلوط رزین اپوکسی باتوجه به دندانه های موجود میتواند ضخامت مشخصی از مواد را برروی سطح اعمال کند.

لیسه شانه ای طراحی مجددی از لیسه معمولی است که در قسمت تیغه، تغییراتی در آن اعمال شده است. علت نام گذاری لیسه شانه ای بخاطر حالت دندانه ای شکل تیغه لیسه می‌باشد که این ابزار را شبیه به شانه کرده است.

لیسه شانه ای پلاستیکی ( لیسه دندانه دار )

لیسه شانه ای پلاستیکی که در دو شکل دندانه‌ای U و V در تصاویر می‌بینید، محصولی یک تکه است که به واسطه ی الگوی قالب در دستگاه های تزریق پلاستیک به تولید میرسد. با توجه به نیاز ذاتی این محصول به مقاومت و کیفیت کافی برای استفاده مداوم در عملیات کاشیکاری، ماله شانه ای پلاستیکی با بهترین کیفیت مواد اولیه موجود در این صنعت تولید میشود . این امر باعث میشود تا دوام و عمر مفید این محصول تا 5 سال افزایش پیدا کند و در صورت نگهداری مناسب و شستشوی مرتب، این محصول انقضای کاربردی نخواهد داشت. 

در مقایسه لیسه شانه ای پلاستیکی و فلزی باید گفت که لیسه پلاستیکی شانه ای با توجه به تولید از جنس پلاستیک، از وزن و قیمت کمتری برخوردار است و امکان شستشوی آن نیز بدون احتمال اکسیدشدن در آینده فراهم است؛ لذا سهولت بیشتری را برای کاربر فراهم میکند.

لیسه دندانه دار یا همان کاردک شانه ای ابزاری بسیار کاربردی در چسباندن کاشی و سرامیک میباشد که عمده کاشیکاران از آن بهره میگیرند. همچنین نکته جالب این است که برخی نانوایان نیز از لیسه برای شکل دادن به خمیر نان استفاده میکنند. 

مهمترین تفاوت لیسه پلاستیکی با لیسه پلاستیکی شانه ای نیز این نکته است که لیسه شانه ای پلاستیکی دندانه دار بوده و اغلب برای کار با چسب های خمیری و کاشی کاری و ... مورد استفاده میشود اما لیسه پلاستیکی دارای تیغه صاف بوده و برای لیسه گیری در گچ کاری به کار میرود.
آرپیکو تولید کننده لیسه پلاستیکی شانه ای با بهترین کیفیت موجود در بازار است که این محصول را با قیمتی بسیار مناسب ارائه میکند. برای تماس با کارشناسان آرپیکو، سفارش محصول یا دریافت مشاوره و اطلاعات ، میتوانید همواره از طریق شماره های بخش تماس با ما و یا گزینه تماس واتس آپی، با ما ارتباط برقرار فرمایید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید