قاپک کاشی ( ساکشن ) تک قلو مدل k30

سایر مجموعه ها:

قاپک تک قلو مدل k30 آرپیکو ابزاری است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به آسانی بسیاری از صفحات بزرگ کاشی و سرامیک، شیشه و یا حتی سنگ‌های مختلفی را حمل کنید.

پیام در واتس اپ
توضیحات محصول:

بعضی از انواع کاشی و سرامیک ها هستند که سنگین بوده و بزرگ می باشند و کار گذاشتن آن ها خصوصا در قسمت های دیواره بسیار سخت می باشد.

 در مواردی که می خواهیم یک کاشی یا سنگ بزرگ و صیقلی را جابجا کنیم روش صحیح استفاده از قاپک است. قاپک ابزاری است که به وسیله کاسه مکنده مشکلات انتقال و جابجایی را بر طرف می سازد . این وسیله کاربردی نمونه ای از جکهای ماشینی با استفاده آسان تر باشد که در حالت کلی بین یک تا چهار کاسه مکنده دارند. ظرفیت وزنی قاپک تک مکنده سی کیلو گرم و قطر مکنده یکصد و هجده میلیمتر می باشد.

یکی از کاربرد های قاپک ها، به عنوان تجهیزات مورد استفاده در ساختمان سازی امروزی، کاربرد آن در حمل و نصب کاشی و سرامیک می باشد.

کاشی و سرامیک از جمله مصالحی هستند که کاربرد فراوانی در ساختمان سازی امروزی پیدا کرده اند و در اکثر قریب به اتفاق ساختمان ها و آپارتمان های امروزی، برای کف ساختمان و همچنین کف و دیواره ی آشپزخانه و حمام و دستشویی، از کاشی ها و سرامیک ها با طرح ها و اندازه های مختلف استفاده می شود.

لذا استفاده از قاپک های مخصوص برای جابجایی کاشی ها و سرامیک های بزرگ، کار گذاشتن آن ها را بسیار آسان نموده و باعث تسریع روند کار در ساختمان سازی خواهد شد. بعلاوه استفاده از قاپک می تواند باعث کاهش صدمات به مصالح و افراد در هنگام کار شده و فرآیند انجام کار را هرچه ایمن تر نماید.

به جز کاشی های بزرگ برای بلند کردن و حمل بسیاری از قطعات همچون شیشه، سنگ، ورق و… نیازمند ابزاری خواهید بود تا بتوانید به وسیله‌ی آن، این گونه قطعات را به راحتی جابه جا کنید. قاپک تک قلو آرپیکو ابزاری است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بسیاری از صفحات بزرگ کاشی و سرامیک، شیشه و یا حتی سنگ‌های مختلفی را حمل کنید. قاپک شیشه تحت عناوین مختلفی همچون ورق‌گیر، شیشه‌گیر و یا ساکشن نیز شناخته می‌شود چرا که با قرار دادن آن بر روی شیشه و یا سنگ، قاپک عملیات مکش صفحات را انجام می‌دهد تا شما به راحتی بتوانید صفحات شیشه و یا سنگ را بلند کرده و جابه جا نمایید. در ادامه بیشتر با این نوع قاپک سنگ تک قلو آرپیکو آشنا خواهید شد.

قاپک سنگ تک قلو آرپیکو

همان‌طور که در قسمت قبل گفته شد قاپک سنگ تک قلو ابزاری است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید سنگ‌های بزرگ و سنگین و یا حتی صفحات شیشه‌ای را به راحتی حمل کنید. قاپک سنگ تک قلو آرپیکو علاوه بر دسته نگهدارنده دارای یک اهرمی است که با بالا بردن آن صفحه به قاپک چسبیده می‌شود. بدنه‌ی قاپک وکیوم شیشه و سنگ آرپیکو با استفاده از مواد با کیفیت و مقاوم ساخته شده است. این نوع ساکشن تک قلو آرپیکو از تولیدات فوق العاده با کیفیت آرپیکو است که قابل استفاده برای حمل انواع شیشه، سنگ و… می‌باشد. 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید