درباره ما

شرکت روهین تراش( آرپیکو ) از سال 1372 به عرصه صنعت و تولید قدم گذاشت. این مجموعه هم اکنون با نام تجاری آرپیکو (RPCO) و با بهره گیری از کادر متخصص و تجهیزات مدرن خود، انواع اسپیسر بتن و دیگر اسپیسر های مورد مصرف در صنعت ساختمان از جمله اسپیسر دیواری ، اسپیسر فونداسیون ، اسپیسر سقف ، اسپیسر کاشی ، میان بولت و... را  بر اساس استانداردهای جهانی JIS, BS, DIN طراحی و تولید نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این شرکت امیدوار است تا بتواند سهم ارزشمندی در افزایش دوام و کیفیت کار متخصصان صنعت ساختمان داشته باشد و در راستای این اندیشه مهم، سطح کیفیت و قیمت اسپیسر و دیگر محصولات تولیدی را به گونه ای ارائه کرده که گویا مشتریان را شرکای تجاری خود می داند.

آرپیکو، تولید کننده اسپیسر پلاستیکی بتن در تمام انواع و ابزار های نصب کاشی و سرامیک

گروه تولیدی آرپیکو با داشتن سالها تجربه و تخصص در حوزه صنعت ساختمان به یکی از نام های درخشان در میان فعالان این عرصه تبدیل شده است. طراحی بی نقص و تولید اسپیسر پلاستیکی، تخصص کارشناسان ماست که در سالهای متمادی، اعتماد و رضایت مشتریان را برای آرپیکو به ارمغان آورده است.

مدیران آرپیکو به استمرار همکاری با مشتریان گذشته تا حال خود که ناشی از همراهی مدام در روند معاملات و اعتماد در شرایط سخت اقتصادی بوده، افتخار می کنند.  

فعالان مجرب صنعت ساختمان با نام درخشان آرپیکو و تعهد چندین ساله‌اش به کیفیت و مشتری مداری آشنا هستند و انواع اسپیسر پلاستیکی و محصولات خاصی که در این مجموعه تولید می شود، به سراسر ایران و حتی کشورهای مجاور ارسال می گردد.

استاندارد های بین المللی و محصولات آرپیکو

 محصولات آرپیکو سد پیشگیرانه ی تنومندی در برابر تهاجم عوامل محیطی هستند که ملزومات استحکام سازه های ساختمانی را فراهم می‌کنند؛ چراکه مطالعات رسمی نشان داده اند، هر 2 میلیمتر کاهش در پوشش بتن، می تواند 10 سال کاهش عمر سازه بتنی را به دنبال داشته باشد.

آرپیکو طراح و تولید کننده بهترین انواع اسپیسر بتن ، اسپیسر کاشی و سرامیک و بسیاری از دیگر متعلقات مربوط به قالب بندی بتن  بر اساس آیین نامه ها و استانداردهای معتبر جهانی از جمله آیین نامه انجمن بتن بریتانیا، آیین نامه انجمن بتن آلمان، توصیه نامه انجمن فولاد تقویت کننده بتن (CRS) و استانداردهایی مانند استانداردهای تهیه شده توسط موسسه استاندارد بریتانیا و موسسه استاندارد ژاپن است.

همچنین تولیدات آرپیکو به دسته متعلقات مربوط به کاشی کاری و ابزار های نصب و بهینه سازی کیفی کاش و سرامیک هم متصل شده و این مجموعه محصولات دسته کاشی و سرامیک را هم، مانند دسته اسپیسر ها، با مرغوبترین کیفی تممکن تولید و عرضه می‌کنند.

برای آشنایی بیشتر با  انواع اسپیسر و محصولات آرپیکو و قیمت اسپیسر بتن ، میتوانید از صفحات این سایت استفاده کرده و یا با کارشناسان ما که آماده مشاوره و پاسخگویی به تمام سوالات شما هستند، تماس بگیرید.